Новини з 1996 року

До Дня Збройних сил України учні школи №24 приєдналися до Всеукраїнського патріотичного флешмобу

Валерія Макряшина 07 грудня 2017 11:33 899 0

До Дня Збройних сил України учні Кременчуцької ЗОШ №24 приєдналися до Всеукраїнського патріотичного флешмобу під назвою “Дякуємо за підтримку! Служу українському народові!”.

Про це на свой сторінці у Facebook повідомляє кременчужанин Андрій Патерило. 

 

 

Варто зазначити, що патріотичний флешмоб – #СлужуУкраїнськомуНародові запропонував підполковник Збройних Сил України Володимир Горбатюк.

На відео, яке він розмістив на початку грудня в мережі Youtube, офіцер наголошує:

“Наша боротьба за незалежність України з московською ордою дала країні багато сучасних героїв.

Але як часто ми – прості українці – дякуємо воїнам, які пожертвували особистим добробутом, своїм здоров’ям, а то й – життям заради нас?.. Проте нові часи формують нові звички! У США – країні, що підтримує нас у захисті Батьківщини - є гарна традиція.

Перехожі, побачивши людину у військовій формі, за бажанням звертаються до неї зі словами: “Thank You For Your Service”. Це значить: “Дякую за Вашу службу!” Уже багато разів ці слова говорили тут і мені, коли я був в українському армійському однострої. Кожен із цих випадків зачіпав за живе. Ці слова остаточно переконали мене, що й наші вояки потребують підтримки не лише від рідних, близьких чи волонтерів! І не тільки матеріальної підтримки уряду!

Я впевнився, що запозичення традиції просто дякувати нашим воїнам за службу у повсякденному житті неабияк підтримуватиме моральний дух як чинних військових, так і ветеранів!

Тож до Дня Збройних Сил України, 6-го грудня, він попросив всіх охочих долучитись до цієї ініціативи та у святковий день привітати людей у формі цими простими, але щирими словами: “Дякую за Вашу службу”! Адже, як говорить українська приказка: “Кулею потрапиш в одного, а влучним словом – у тисячу!” Дякую! Слава Україні!” зазначив офіцер. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 637 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1043 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1492 0