Новини з 1996 року

До дач транспорт не везтиме кременчужан ще довго. Хіба що з липня-серпня

Артем Кузьменко 21 травня 2020 11:15 2039 0

Сьогодні, 21 травня, в Кременчуцькій мерії провели засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. Під час нього на начальника управління транспорту Руслана Івашину посипалися питання. Одне з них — пільгові перевезення під час карантину, про що “Програма Плюс” писала раніше.

 

Читайте також: Пільговики Кременчука зможуть їздити безкоштовно лише в певні години

 

Друге — це ті самі пасажирські перевезення, але вже до дач, тобто відновлення міжміського транспорту. Але тут за Руслана Івашину почав відповідати “начальник начальників” нашого міста Віталій Малецький. Він повідомив, що ні з завтрашнього дня, ні з першого червня до дачних кооперативів кременчужан не повезуть.

Мер додав, що місто розглядатиме епідемічну ситуацію, і до цього питання повернеться аж у липні-серпні. Тож тим мешканцям міста, яких “годує” город, доведеться щось вигадати, можливо, навіть взагалі переїхати на свою дачу.

Віталій Малецький аргументує це тим, що транспорт буде дуже забитий. Але він ігнорує можливість збільшення транспорту шляхом домовленостей із приватними перевізниками. Тож пенсіонери-дачники відчують, що таке “місто без околиць”, адже не можуть його покинути.


Доповнено:

На сайті Кременчуцької мерії опублікували інформацію, згідно якої приміський транспорт працюватиме, але з дотриманням ліміту кількості місць. До того ж, до кінця адаптивного карантину пенсіонерам та іншим пільговикам про безкоштовне пасажирське перевезення до своїх дачний ділянок можна забути.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0