Новини з 1996 року

Дмитро Кавунник,представник Радикальної партії балотуватиметься на посаду міського голови Кременчука

kurilov 18 серпня 2015 17:25 1544 0

Відомий у нашому місті голова міської організації Радикальної партії Олега Ляшка, Дмитро Кавунник,  балотуватиметься на посаду Кременчуцького міського голови. Про це  партійний лідер місцевих радикалів розповів «Програмі плюс».

«В існуючому політичному середовищі мають бути нові люди, а не ті чиновники та кандидати, з якими у нашому місті пов’язують усі негаразди», - зазначив співрозмовник.

Також, за його словами, місцева організація Радикальної партії висуватиме своїх кандидатів до міської та обласної рад.

Як повідомлялося раніше,  сьогодні список тих, хто балотуватиметься у нашому місті на посаду  міського голови, складається з таких громадян.

Віктор Калашник,  який, швидше за все, балотуватиметься одночасно  від «Блоку Петра Порошенка» та «Батьківщини» з «Ударом» у  парі з Юрієм Шаповаловим  від партії «Відродження» для отримання перемоги у другому турі.

Також у мери Кременчука балотуватимуться – Юрій Гриценко від «Рідного міста»,  Василь Хоменко від партії «Укроп», Оксана Піддубна – партія ще невідома, Володимир Пилипенко від «Свободи».

Також для висування кандидатів у мери наші чиновники вже допомогли створити осередки «Європейської партії», «Патріота» й ще з десяток інших технічних партій.

О.Курилов

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 122 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 165 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 228 0