Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Для вирішення пов'язаних з АТО питань при виконкомі хочуть створити окрему структуру

Андрій Михайленко 18 грудня 2015 17:42 1017 0

Є ідея: всі питання по АТО вирішувати централізовано, тому активістам та волонтерам слід поворушитись.

Чи буде це відділ/управління у складі виконкому міськради або ж окреме комунальне підприємство, яке займатиметься широким колом питань по АТО, ще невідомо. Питання про створення комунального підприємства, яке б взяло на себе координацію та вирішення широкого кола проблем учасників АТО, сьогодні було порушено депутатом міськради Денисом Терещенком під час засідання депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов'язаних з АТО, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Як приклад, пан Терещенко навів роботу комунального підприємства відповідного напрямку роботи, яке зараз діє у Херсоні і яке, з його слів, очолює вдова загиблого українського воїна-захисника. 

Начальник фінуправління виконкому Тетяна Неіленко на пропозицію Терещенка зауважила, що комунальне підприємство не може бути розпорядником бюджетних коштів, а тому у реалізації централізованого вирішення пов'язаних з АТО питань можуть виникнути труднощі.

Присутній на комісії кореспондент видання "Програма Плюс" запропонував присутнім варіант створення окремого відділу/управління в структурі виконкому, до компетенції якого віднесуть відання широкого кола питань по АТО, та яке, що є суттєвим, буде розпорядником бюджетних коштів. Для цього було запропоновано присутнім депутатам ініціювати внесення коректив до вже існуючого питання щодо затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів міської ради, яке включене 55-м до Порядку денного 2 сесії міської ради.

Як на автора, створення єдиного вікна для вирішення всіх питань по АТО значно прискорить процес. Депутат Ганна Павленко запропонувала до відання нової структури віднести:

- допомога суб'єктам АТО, розгляд та швидке опрацювання їх заявок про надання допомоги,

- контроль та організація реабілітації та ресоціалізації бійців АТО, які демобілізовані або ж лікуються через травму/каліцтво,

- взаємодія та підтримка волонтерів/волонтерських організацій.

Заступник мера Ольга Усанова вказала, що відповідні повновження матиме відділ у Департаменті праці та соціального захисту населення. Але її доводи швидко розбились, коли стало відомо про те, що у Департаменті  лише 2 працівники займаються АТОшниками.

Ідея виглядає перспективно, головне - щоб вона не була популістичною. Як би там не було, а у вказаної ініціативи є вже конкретний відповідальний в особі начальника Департаменту праці та соціального захисту наслення Олександра Дзюби, який має підготувати до сесії 22 грудня проект відповідного рішення. 

 

Начальник Департаменту праці та соцзахисту у "захваті" від доручення депутатів

 

У активістів та волонетрів часу небагато, а встигнути треба дуже багато, тому не гаючи часу слід "штурмувати" Дзюбу з конкретними напрацюваннями.

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 225 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1088 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1813 0