Новини з 1996 року

Для вихованців Кременчуцької виховної колонії відкрили короткострокові професійні курси. ФОТО

Валерія Макряшина 07 вересня 2018 17:41 754 0

Вчора, 6 вересня, для вихованців державної установи «Кременчуцька виховна колонія» відкрили короткострокові професійні курси за напрямами підготовки: «Кухар-кондитер», «Хореографія» та «Користувач персонального комп’ютера».

Завдяки налагодженій співпраці та матеріальній підтримці Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська інтеграція» юнаки матимуть можливість оволодіти додатковими професійними вміннями і навичками для подальшої реінтеграції в суспільстві та працевлаштування після звільнення, повідомляє Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань.

 

 

Напрямки підготовки хлопці обирали самостійно за власним бажанням. Заняття включатимуть як теоретичну, так і практичну частину.

Під час першої зустрічі з керівниками курсів хлопці прослухали пріоритетний навчальний план та інструкції з дотримання техніки безпеки під час навчання.

«Оволодіння додатковими професійними вміннями і навичками дасть можливість хлопцям швидше працевлаштуватися після звільнення, стати корисним своїй родині та близьким, суспільству в цілому», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 527 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1271 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 956 0