Новини з 1996 року

Для тих, кому ще не виповнилося 25. У Кременчуці відбулося свято для молоді –«Екстрім-зоне». Фото

Олександр Курилов 28 травня 2016 15:54 1043 0

У Кременчуці сьогодні – захід міськвиконкому з назвою «Екстрім зоне». Такий триватиме цілий день  у Придніпровському парку й в останньому гримітиме музика, гратимуть у футбол, а екстремальні велосипедисти показуватимуть власні дива еквілібристики.

З того, що можна було побачити – міськвиконкому, а для цього в парк довелося стягти всі підсилювачі звуку, які є в закладах культури, - захід  за рівнем децибелів точно удався.

Свою майстерність, втім, показували не  лише репери, які відмовилися співати репом, згадуючи при цьому мера Малецького, бо той «може всіх переспівати»,  та молоді люди, які мірялися силою.

Ще серед побаченого – кременчуцький «тверк»,  що має назву східні танці. Між іншим, індійські танці, справді, красиві й всі танці, й українські теж – все це виглядає дуже красиво. Але вітчизняного на фестивалі мерії було мало – лише наші бібліотеки та футбол.

Щодо почутого, то це проголошення подяк за проведення міському голові Малецькому  та нардепу Шаповалову. Так подяки проголошували всі діджеї Кременчука  й від усіх мікрофонів з періодичністю кожні п’ять хвилин. 

«Три роки не проводили фестиваль. Учасників через це зібрали багато, але не рекордну кількість. Гроші дав нардеп Шаповалов на його призи», - зазначив у поясненнях репортеру «Програми плюс»   депутат  міськради Микола Бокован, який так і не відповів на запитання: а де ж півмільйона гривень, які на сьогоднішнє свято молоді, представникам якої ще не виповнилося 25 років, виділили  депутати міськради?

Інше від співрозмовника – про призи. Замість них даватимуть сертифікати в магазини, за які заплатив кошти пан Шаповалов. Тож переможці вибиратимуть свої нагороди у спортивних магазинах самі.

Про що слід додати й це вже бачення репортера – вочевидь, вибори таки будуть ще цього року. Інакше б «осанну нардепу» від кожного мікрофона не проголошували. Щодо самого фестивалю, то, звісно, такі потрібні. Хоч раз на рік, але у мерії згадують про існування молодих людей, які ще не оженилися й не вийшли заміж і це вже добре.  

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 306 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 673 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 530 0