Новини з 1996 року

Для своїх квадратних метрів не шкода, або Як колишній посадовець Полтавської ОДА "наварився і спалився"

Валерія Макряшина 04 листопад 2019 09:35 1238 0

На тещу одного з директорів департаменту Полтавської облдержадміністрації записано дві квартири та два паркомісця в елітному будинку в самому центрі Полтави.

Згідно з реєстром нерухомого майна, теща директора одного з департаментів - Тимофія Голбана - Світлана Різниченко володіє двома квартирами і двома паркомісцями в елітній новобудові на вул. Стрітенській, 22.

Право власності на всю цю царську нерухомість жінка набула наприкінці 2017 року. 

 

 


 

У розпорядженні видання опинилися фото ремонтних робіт у квартирах. Судячи з них, жінка має 2-поверхове житло.

На фото видно, що поверхи з'єднані гвинтовими сходами.

 

 

Також подейкують, що директор одного з департаментів ОДА має в цьому будинку ще й мансарду площею 700 м кв.

А по сусідству з ним нерухомістю володіють й інші посадовці – з Полтавської обласної ради. Всі так звані скарби родички посадовця виявило видання "Останній Бастіон" і, зважаючи на це, факт того, що чиновники бувають голі й босі, - це щось зі сфери фантастики. Натомість, щоб такими здаватися, вони не полишають звички записувати все добро на батьків, брата дружини, тещу або тестя. Бо нести такий багатий золотий "тягар" дуже тяжко...

Невдовзі після публікації  про те, що директор одного з департаментів Полтавської облдержадміністрації має мансарду площею 700 м кв. в елітній новобудові в центрі Полтави, а його теща там же купила квартири, посадовець заявив про своє звільнення з посади. 

Про це він написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

При подальшому вивченні власників будинку по вул. Стрітенській виявилося, що житло в ньому придбала й Олена Швайковська, дружина Володимира Швайковського, який, крім того, що є кумом Тимофія Голбана, є засновником і керівником будівельної фірми ТОВ «Марк Строй».

І тут уже є зв'язок. Якимось таким магічним способом ця фірма «Марк Строй» Швайковського отримала підрядів на 476 млн грн від департаменту будівництва, містобудування й архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА, директором якого донедавна був Тимофій Голбан.

 

 

Олена Швайковська володіє квартирою площею 127,5 м кв. Також - 5,9 м кв. нежитлового приміщення і машиномісцем - 15,6 м кв. у будинку на вул. Стрітенській, 22. Схожа за площею квартира в цьому приміщенні коштує близько 3 млн грн.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1617 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1696 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1612 0