Новини з 1996 року

Для "Теплоенерго" депутати і комісія Гройсмана - ніхто. Сховали документи, а у мера похибка - 2 копійки

Марина Баніт 22 грудня 2017 13:05 1123 0

Оксана Піддубна на сесії міської ради виступила з повідомленням про те, що компанія "Теплоенерго" не надає доступ до публічних даних, що унеможливлює перевірку депутатами та комісіями, у тому числі урядовою, тарифів на тепло. Вона заявила:

- Хотіла вам повідомити інформацію щодо призначення на посаду фінансового керівника Зацепіної Ольги Вікторівни.

Мене цікавило питання, чи призначили її за відкритим конкурсом та яка в неї зарплата. І з огляду на те, що коли проводилися відкриті слухання, під'їхав автомобіль і вивантажували крісло, як я побачила вже в її кабінеті, - нове таке, зручне, недешеве крісло, я за потрібне вважала спитати, які матеріали були придбані за період її роботи? Невже її заслуга, що за день-два, тиждень вона заробила собі на крісло? На питання, чи є вона кумою Шаповалова, вона не відповіла.

Тож на 3 запити, як під копірку, прийшла відповідь, що "депутати місцевих рад при виконанні своїх депутатських повноважень не можуть бути суб'єктами відносин у сфері доступу до публічної інформації".

Оксана Піддубна пояснила, що у зв'язку з цим вона змушена звернутися до уповноваженого ВР з прав людини для відкриття справи та складання протоколу про адміністративне порушення закону про доступ до публічної інформації.

"Звісно, я не дивуюся, що мені не надали відповідь, бо у висновках "комісії Гройсмана" зазначено, що у відповідях "Теплоенерго" відсутні відповідні документи. Тож скажіть, будь ласка, які були економічно обгрунтовано прийняті тарифи, якщо відсутні документи? Такі мінімальні речі, які кременчужани повинні знати і, звісно, депутати, бо ми ж рішення приймаємо, - це ж зарплата, витрати... А Віталій Олексійович повідомляє, що в них похибка лише у 2 копійки на квадратний метр", - пояснила депутат.

Піддубна вказала на присутнього в залі, чий підпис стоїть під відповідями. І звернулася до нього, пояснивши, що невідомо, чия це вказівка, але відповідальним буде той, чий підпис стоїть на документах.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1244 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2241 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2858 0