Новини з 1996 року

Для пологового будинку кременчужани назбирали близько 130 тисяч гривень. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 05 лютого 2016 11:05 867 0

Учора, 4 лютого, Кременчуцькому міському пологовому будинку передали нове обладнання для відділення інтенсивної терапії (реанімації. - Авт.).
5 шприцевих інфузійних насосів і 622 шприци для цих насосів на суму понад 131 тисячу гривень. Ці кошти назбирали кременчужани в рамках благодійного проекту  “Від серця до серця”.

Як повідомив головний лікар Міського дитячого пологового будинку Ярослав Прокопчук, у Кременчуці було подібне обладнання, але термін використання насосів, якими допомагають дітям уже більше 10 років, перевищений більше ніж удвічі.

 

Ярослав Прокопчук

 

Це обладнання дуже важливе для недоношених малюків, говорять спеціалісти.

“Шприцеві інфузійні насоси потрібні як для недоношених малюків, так і для дітей, що народилися вчасно, але потребують лікарської допомоги. Бо маляті не можна ані внутрішньовенно, ані внутрішньом’язово вводити препарат - лише за допомогою такого насоса”, - зауважила завідуюча відділенням інтенсивної терапії новонароджених Ірина Лорінець.

 

 Ірина Лорінець

“Це медичне обладнання – запорука початкової організації надання допомоги новонародженим”, - уточнив заступник начальника управління охорони здоров’я Дмитро Петращук.

За його словами, упродовж року у відділенні інтенсивної терапії Кременчуцького пологового будинку перебуває до 150 новонароджених.
До речі, це не перша допомога з медичним обладнанням цьому лікарняному закладу. Наразі тут уже працює обладнання, придбане під час однієї з минулорічних акцій “Серце до серця”.

Як нагадала координатор акції Світлана Пищита, у 2015 році кременчужани зібрали 131 тисячу 335 гривень, які й витратили на закупівлю вищезгаданого обладнання.

Кременчук  назбирав майже стільки грошей, скільки і вся Запорізька область. В акції взяли участь усі області України і два міста - Кременчук і Бердянськ. Більше нашого міста коштів  назбирали тільки 6 областей. 

“Ми не женемося за рейтингом, головне - порятунок дітей", - зазначила Світлана Пищита.

 


Вона нагадала, що всі послуги, які надають на цьому обладнанні, безкоштовні.

А цього року в акції “Серце до серця” кременчужанам знову пропонуватимуть зібрати кошти для пологового будинку. Триватиме вона у Кременчуці з 4 по 24 травня.

Нам також стало відомо, що найближчим часом у пологовому будинку відмінять будь-які благодійні внески. І народжуватимуть малюків абсолютно безкоштовно. Про це читайте незабаром.

 

 

 

Теги: Медицина Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

В Кременчуцькій бібліотеці на Водоканалі вчилися приборкувати акварель. ФОТОрепортаж 137 0
У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 833 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 879 0