Новини з 1996 року

Для маленьких немає місця, тому будуватимуть одну велику: про котельню на Раківці

Ксенія Омельченко 11 вересня 2018 13:35 601 0

Питання щодо будівництва комунальних теплогенеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка розглянули сьогодні на засіданні робочої групи в міськраді.

Участь у засіданні  взяли депутати міської ради, представники структурних підрозділів органу виконавчої влади міста та керівництво КП «Теплоенерго».

Питання це обговорюється вже довгий час, тож сьогодні присутні зупинилися на варіантах забезпечення в майбутньому тепловою енергією жителів Раківки. 

Головуючий на засіданні Дмитро Кравченко розповів, що реалізувати даний проект шляхом будівництва міні-котелень на правобережжі міста неможливо. Це пов'язано з відсутністю необхідних для цього  вільних земельних ділянок. Тож залишається єдиний варіант -  будівництво однієї котельні централізованого опалення.

При цьому розглядаються два можливих варіанти фінансування цього проекту. Так одним із джерел може виступити Європейський інвестиційний  банк, іншим - Датське агентство з міжнародного розвитку «DANIDA». 

Наразі від цих організацій отримано офіційне підтвердження того, що  вони готові фінансувати проект будівництва котельні на Раківці.

За умови підписання договору для реалізації проекту «DANIDA»  надасть  грантових коштів у розмірі 35%, 15% становитиме  безпосередній внесок міста та 50% - кредит «НЕФКО».

Крім того, розглянули присутні й досвід діяльності та переваги фінансування проекту будівництва теплогенерацій кожної з організацій.

Закінчилося обговорення пропозицією Гриценка повернутися до даного питання на наступному засіданні, вже перед сесією міськради, що запланована на 11 жовтня.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 69 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1427 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2416 0