Новини з 1996 року

Для кременчужан запрацює соціальна майстерня #ADAPTERLAB

Людмила Скачко 17 листопад 2019 10:25 333 0

Протягом листопада-грудня на базі соціальної майстерні #ADAPTERLAB буде організовано 2 майстер-класи з ремонту і виготовлення стелажів, столів для приміщення майстерні та вуличних меблів для благоустрою дворових територій, а також майстер-клас з пошиття екоторб, рушників і фартухів для використання у побуті.

У цьому місяці в Кременчуці запрацює соціальна майстерня #ADAPTERLAB - сусідський простір для самоорганізації та спільнотворення. Майстерня буде укомплектована базовими інструментами та інвентарем (молотки, цвяхи, шуруповерт, зварювальний автомат, швейні машинки, нитки, голки тощо), які необхідні для  вирішення різноманітних побутових та локальних проблем мешканців міста.

Протягом листопада-грудня на базі соціальної майстерні #ADAPTERLAB буде організовано 2 майстер-класи з ремонту і виготовлення стелажів, столів для приміщення майстерні та вуличних меблів для благоустрою дворових територій, а також майстер-клас із пошиття екоторб, рушників і фартухів для використання у побуті.

У грудні відбудеться сусідська вечірка "Хороші сусіди", під час якої активісти мікрорайону Водоканал та зацікавлені активні громадяни міста Кременчука обговорять перспективи подальшого розвитку соціальної майстерні #ADAPTERLAB.

До участі у заходах запрошуються мешканці мікрорайону Водоканал та активні громадяни міста, які зацікавлені у благоустрої прибудинкової території, мають бажання бути корисними суспільству, зацікавлені у повторному використанні старих речей, мають потребу спілкування з однодумцями у невимушеній, родинній атмосфері.

Стежити за датами проведення заходів можна у Facebook.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 443 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 395 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 440 0