Новини з 1996 року

Для кременчужан волонтери ЦК "АЗОВ" провели перший вишкіл з медицини в 2016 році. ФОТОрепортаж

Андрій Михайленко 25 січня 2016 11:48 1005 0

Вишкіл з тактичної медицини "азовці" провели вчора. Темою заняття було накладання тиснучих пов'язок та десмургія (розділ медицини про накладання пов'язок.- Ред.)

Вишкіл був поділений на дві частини. 

Перша частина присвячена пригадуванню принципів та умов накладання джгутів і турнікетів. Звертали увагу на важливість використання гумових рукавичок при операціях з чужою кров'ю задля досягнення особистої безпеки.

У другій частині інструктор з тактичної медицини ЦК "АЗОВ" Роман Бутрімов познайомив присутніх з різноманітними бандажами та перев'язувальними матеріалами, серед яких особливо виділяли "ізраїльські бандажі".

Учасники вишколу дізналися про пов'язки, які застосовуються при різноманітних пораненнях,  а також мають свої назви: "Чепець", "Солоха", "Дезо" та "Колос". Для виконання вказаних пов'язок використовували марлеві бинти, накладати які навчалися учасники заходу. 

"Вчасно накладений індивідуальний перев'язувальний пакет/пов'язка може врятувати життя як у мирний час, так і під час військових дій", - підсумував пан Бутрімов.

Волонтери Цивільного корпусу "АЗОВ" укотре зазначають, що участь у вказаних вишколах є безкоштовною. Про участь у вишколах можна дізнатись через соціальні мережі або ж по телефону 097-910-60-14.

 

 

Фото: Фейсбук

 

 

  

Теги: Підтримка оборониЖиття КременчукаЦивільний корпус АЗОВ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 579 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 978 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1432 0