Новини з 1996 року

Для кого нинішня переатестація в кременчуцькій поліції може стати проблемою

Андрій Михайленко 02 червня 2016 17:25 2688 0

Сьогодні для працівників Кременчука розпочався процес переатестації, який покликаний очистити ряди правоохоронців від тих, хто дискредитує поліцію та звик працювати за радянськими стандартами.

Однак для деяких нині діючих працівників вказана процедура може поставити хрест на подальшій службі. До такої думки можна дійти, спираючись на інформацію, котру було здобуто та узагальнено "Програмою Плюс".

Відправною точкою нашої піблікації є запис передачі "Наш час" від 27 січня 2014 року в тій частині, яка присвячена незаконному проникненню працівників міліції до колишнього приміщення кременчуцького осередку ВО "Майдан", що розташовувався по бульвару Пушкіна, 8 у місті Кременчуці.

 

 

Злочинність дій міліціонерів, які вдерлися до приміщення кременчуцького "Майдану", зіпсували там майно та незаконно піддали приводу активіста Леоніда Харченка, слід звести до такого.

Тогочасний народний депутат України Олег Сиротюк 27 січня 2014 року повідомив на камеру тодішньому керівнику кременчуцької міліції Андрію Ткаченку про те, що приміщення по бульвару Пушкіна, 8, куди вдерлися правоохоронці, на той час офіційно обліковувалось як громадська приймальня народного депутата України Юрія Бублика.

Це означає, що про жодний обшук приміщень "Майдану" міліціянтами не могло бути й мови, оскільки навіть відповідного рішення суду на обшук було недостатньо. Обшук був би можливим лише в разі наявності відповідної на те згоди Верховної Ради (частина 2 статті 27 Закону України "Про статус народного депутата України").

У даному випадку маємо класичне перевищення працівниками міліції  своїх службових повноважень, що передбачено статтею 365 Кримінального кодексу України.

За таких обставин залишається лише ідентифікувати конкретних працівників міліції, які тоді потрапили в кадр оператора телеканалу "Візит".

Найбільш впізнаваними є:

- Віктор Литвинюк, полковник міліції,  на той час був першим заступником начальника Кременчуцького МВ УМВС України в Полтавській області, керував діями своїх підлеглих та брав безпосередню участь під час незаконного проникнення до приміщення на "Майдан";

- Ігор Сурадєєв, на той час був працівником служби карного розшуку кременчуцької міліції, безпосередньо тягав активіста Леоніда Харченка (на відео - людина вищого зросту);

- Сергій Джулай, на той час був начальником карного розшуку кременчуцької міліції, керував діями міліціонерів під час проникнення на  "Майдан".

Для зручності до фотоальбому статті надано скріншоти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Поліція КременчукаПригоди Кременчукапереатестація поліції

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1489 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1560 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1483 0