Новини з 1996 року

Для гарної картинки: перший заступник мера Кременчука запевнив, що турбується про працівників КрАЗу

Артем Кузьменко 14 червня 2021 12:00 318 0

Сьогодні, 14 червня, після доповіді Сергія Щербаня на апаратній нараді Полтавської обласної державної адміністрації свою стурбованість проблемами працівників ПрАТ «АвтоКрАЗ» висловив перший заступник міського голови Кременчука Володимир Пелипенко.

Нагадаємо, що на КрАЗі борг перед працівниками виріс за п’ять місяців на 10 969 500 грн, про що «Програма Плюс» писала раніше.

 

Читайте також: На Полтавщині – 24 підприємства-боржника. Незмінний лідер – КрАЗ, борг якого виріс на десять мільйонів

 

Отже, за словами Володимира Пелипенка, влада разом з юристами всіляко допомагають містянам, але комісії, які проводять чиновники, фактично не дають нормального результату, а ситуація заходить у глухий кут.

Тож варто очікувати, що комунальна телерадіокомпанія скоро підготує сюжет з приводу того, як мерія на чолі з міським головою «допомагає» працівникам КрАЗу отримати свою зарплату. Там, цитуючи першого заступника мера, повідомлять, що юристи виконкому надають підтримку і так далі. Проте не вкажуть, що комісії, організовані міською владою, були безрезультатними.

Але варто зазначити, що цивільні позови кременчужан, які відкрили за сприяння міського голови та його юристів, поверталися, не дочекавшись розгляду в суді. Адже чиновники мерії навіть не сплатили судовий збір. Отже, процеси виплати затягнулися, а мешканці міста, які працюють на ПрАТ «АвтоКрАЗ», і досі пожинають плоди ведмежої послуги чиновників та міського голови.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 134 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 569 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1042 0