Новини з 1996 року

Для галочки? У Кременчуці хочуть годувати окремі категорії громадян, але можуть зекономити

Артем Кузьменко 15 січня 2020 17:20 599 0

Департамент соцзахисту проводить тендер на закупівлю продуктів та обрання місця. Поки що ціна одного обіду - 35 грн, але вона може зменшуватися, так само, як і зменшуватиметься ціна лота.

Учора, 14 січня, на сайті публічних закупівель Prozorro з’явився тендер від Департаменту соцзахисту населення та питань АТО. Його суть — за 1 млн 224 тис грн з міського бюджету хочуть безкоштовно нагодувати окремі категорії громадян Кременчука.

 

 

Їдальні хочуть облаштувати у двох місцях, які охоплюватимуть такі райони:

1. У центральній частині міста (до вул. Вадима Пугачова) та Крюківському районі. Вже розрахували кількість комплексних обідів — 26 тис 400. На це виділять 924 тис грн.

2. У селищі Молодіжне. Кількість обідів — 8 тис 580. Виділять рівно 300 тис.

Та виділених коштів може бути на порядок менше, адже в цьому суть торгів на Prozorro – переможець той, хто запропонував найменшу ціну, тобто зекономить чужі гроші.

Лотів два. Кожне місце — це окремий лот, тому цілком можливо, що приготуванням обідів займатимуться дві окремі організації. І добре, якби це були організації, які мають у штаті кваліфікованих кухарів, щоб не було такого, що навіть це “кришують” друзі мера.

Поки що ціна обіду — рівно 35 грн у першого лота й на кілька копійок менше — в другого. Фактично ціна точно буде меншою, про це трохи згодом.

Тендерні пропозиції можна подати до 29 січня, а 30 вже розпочнеться аукціон.

Дата доставки — до 31 грудня 2020 року. Тобто цього року все й відбудеться.

До речі, в тендерній документації вже є список, що саме купуватимуть. Але не вказали, скільки. Тож усе залежить від того, якою буде мінімальна запропонована ціна. В цьому ж меню видно, що середня ціна комплексного обіду — не зафіксована, може варіюватися і, звісно ж, у менший бік. Нагадаємо, середня ціна поки що — 35 грн.
 

 

Уже й затвердили меню. Видно вихідну вагу страви, але ж той самий “Борщ український (на м’ясо-кістковому бульйоні)” можуть готувати з мінімумом м’яса, щоб покласти собі в кишеню більше грошей.

 

 

Ще відкрите питання — чи в належних умовах переможці готуватимуть страви?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1173 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2172 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2790 0