Новини з 1996 року

Для дітей і так піде, або Звідки ростуть руки в кременчуцьких комунальників? Фото

Олександр Курилов 21 червня 2019 16:01 555 0

Кременчуцькі комунальники вже майже рік не можуть довести до ладу свою роботу, за яку отримують мільйони гривень.

Мова про елементарні речі, що під силу будь-якому жителю міста, який знається на будівельних роботах, однак не під силу нашим відомим кременчуцьким будівельникам, які сидять на мільйонних підрядах виконкому Кременчука.

Це показовий факт – укладання плитки на вулиці Соборній та облаштування металевих решіток на спеціальних канавках для стоку дощової води.

"Програма плюс" повідомляла місяць тому нашим чиновникам, що ось у вас під носом зробили казна-що й люди перечіпалися через ці решітки, які не могли із самого початку нормально прикріпити.

А сьогодні слід сказати, що наша критика подіяла. Будівельник Галата, а він за це укладання отримав кошти з міського бюджету, після купи нагадувань усе переробив.

Однак не скрізь, бо перед центральною бібліотекою ніхто й нічого не робив.

Будівельний брак виправлено лише поряд з кафе «Львівська майстерня шоколаду», власником якого й своїм товаришем Кирилом наш мер Віталій Малецький опікується особисто.

Про що слід додати – так це про коментарі у ФБ стосовно прохання до будівельників. Таких коментарів,  коли платні коментатори писали, що люди самі винні, було втричі більше зусиль витратили на те, щоб привести все до ладу. Однак «з воєм і боєм» виконавці зробили елементарні речі, які в них просили.

Однак зроблено не все, й «Програма плюс» знову закликає міського голову Кременчука Малецького, щоб він почав опікуватися не тільки закладами громадського харчування своїх друзів, але й звернув увагу на тротуар перед міською дитячою бібліотекою на вулиці Соборній.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 422 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1753 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2848 0