Новини з 1996 року

Для чого в горлечку пляшки соняшникової олії дивні "вусики"

pplus 03 червня 2020 07:50 191 0

Немає такої людини, якій не доводилося б хоча б раз у своєму житті відкривати пляшку з олією і заглянути при цьому, що у ній всередині. І що ж у такому разі ми помічаємо першим? Правильно, загадкові прорізи в шийці, дивні тонкі пелюстки, «їжачок». Абсолютно очевидно, що даний елемент конструкції пляшки зроблений не просто так.

Навіщо ж він потрібний?

Беремо пляшку з олією, відкриваємо її й що ми перше бачимо, заглянувши в її шийку? Звичайно ж, пробку-заглушку з чекою, яку необхідно впевнено, але водночас максимально делікатно вирвати. Позбувшись «запобіжника», заглядаємо всередину пляшкової шийки, а там, крім олії, видно якісь загадкові прорізи або вусики. Загалом назв дивним елементам можна придумати безліч. Нас хвилює тільки два питання: що це таке і навіщо воно потрібно?

Відповідь на перше питання досить проста. «Вусики» потрібні для утримання насадки-дозатора, яка необхідна для обмеження потоку олії, що ллється, оскільки з пляшки навіть при невеликому нахилі олія буде текти з набагато більшою інтенсивністю, ніж того вимагає процес готування. Іншими словами, без дозатора в шийці пляшки олія б виливалася куди швидше і в більшій кількості. Хитрий елемент конструкції дозволяє уберегти від нецільового використання дорогого продукту.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 332 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 544 0