Новини з 1996 року

Для чого «Кременчукводоканал» знущається над тваринами в сквері «Сосновий» й при чому тут наш мер?

Олександр Курилов 05 травня 2018 14:15 1931 0

У сквері «Сосновому», де в нас розташовані дитячі майданчики й міні-зоопарк, – надзвичайна ситуація. А зміст такої – від «опіки» організаторів дикі тварини,  які мають жити на волі,  помирають на очах.

Це повідомлення кременчужанки Альбіни, мешканки Молодіжного, яка вчора побувала в цьому сквері.

«Вчора прийшли подивитися на тварин у цьому сквері. Дивимося на білок, а там самі мухи. І піднімається з-під мух ця нещасна білка, а в неї ні ока немає, ні вуха. Кажу охоронцю у сквері: ось у вас таке й таке сталося з твариною. А він мені відповідає: нічого страшного, ця здохне, то нову принесуть.

Викликала на місце поліцію, бо мова про жорстоке поводження з тваринами, але  отримала відмову», - розповідає мешканка міста й додає.

«От що найбільше обурює, так це коробка у сквері, в яку слід кидати кошти для того, аби тваринам купляли їсти. Так от, коробка стоїть, а до ветеринара повезти білку нікому».

Слід додати, що сквер «Сосновий» знаходиться в персональній зоні відповідальності нашого міського голови. Персональної, бо тут знаходиться дитячий майданчик, який встановлено безпосереднім  начальником "батька" нашого міста Віталія Малецького – нардепом Шаповаловим.

У самому сквері зоопарком, крім «Кременчукводоканалу», охорона якого стежить за порядком, займається давній товариш нашого мера Малецького – підприємець Кирило Радіонов.  Його бонус від такої опіки над тваринами – підприємцю Радіонову, й більш нікому, міський градоначальник дозволив тут встановити два кіоски для торгівлі.

А насправді з усього ми маємо лише одне. Це повідомлення – якщо білка здохне від їхнього «догляду», то нову принесуть.

«Програма  плюс» звертається до всіх захисників тварин у нашому місті, аби допомогли зупинити те, що в цьому сквері відбувається. Бо оцінка всього лише одна -  садизм.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись