Новини з 1996 року

Для безхатьків створять спеціалізоване відділення у "Лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька"

Альбіна Козлова 11 жовтня 2018 16:50 197 0

На сесії міської ради депутати проголосували за підтримку запиту депутата Олександра Коркішка про створення на базі "Лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька" відділення для осіб, що потрапили в тяжкі життєві умови, та осіб, які не мають постійного місця проживання. 

За словами депутата, це буде окремо розташоване приміщення, на базі якого діятиме стаціонарний пункт обігріву в зимовий час. Дане відділення буде створено на умовах співфінансування з Полтавською державною адміністрацією. На ремонтно-будівельні роботи, закупівлю обладнання та меблів потрібно близько 1 млн 378 тисяч грн, а якщо порахувати, скільки коштів треба виділити з міського бюджету, то це 689 тисяч гривень. 

"Цю проблему знають не лише лікарі швидкої, а й поліція. Коли людина лежить на дорозі - викликають швидку допомогу. Куди її везти? Вона може бути і в стані алкогольного сп'яніння. До речі, наркодиспансер таких хворих не приймає, везуть їх у приймальне відділення "Лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька", - зазначив Олександр Коркішко.

"Це люди, по-перше, і вони потребують надання медичної допомоги. Надавати їм медичну допомогу у відділенні, де є звичайні пацієнти, - це створює дуже важкі умови для звичайних пацієнтів, тому скрізь у світі є нормальна практика - створення таких відділень", - наголосив депутат.

Він також звернувся до депутатів з проханням затвердити на сесії відповідне рішення, щоб ремонтно-будівельні роботи розпочалися і медики могли цивілізовано надавати допомогу таким особам. 

Міський голова прокоментував цю ситуацію: "У суботу ми з Дмитром Васильовичем були свідками ситуації, коли поліція знайшла людину, яка лежала в центрі міста. Куди її везти? Стан алкогольного сп`яніння, одяг брудний, вибачте, інколи буває таке, що не контролює певні рефлекси, зараз ці люди лежать зліва на вході в приймальне відділення лікарні. Для них треба 5-6 ліжок, кімната для персоналу, душова, санвузол, можливо, якісь допоміжні приміщення, тобто це не просто кабінет чи куток, як це є зараз". 

Тож мер закликав депутатів підтримати цей запит. У результаті голосування на підтримку створення такого відділення свої голоси віддали 35 депутатів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись