Новини з 1996 року

Для Андрія. Поліція шукає бас-гитару для гітариста «Типового Кременчука»

Олександр Курилов 02 травня 2016 14:51 536 0

Адміністрація сторінки "Кременчук типовий", що розташована в соціальній мережі «ВКонтакті» оприлюднила спеціальне оголошення щодо крадіжки бас-гітари у гітариста Андрія. Саме звернення наводиться далі, але організатори  просять допомоги у всіх. Врешті–решт, бас–гітара потрібна далеко не кожному.

«На жаль, з кожним днем ​​рівень життя підштовхує людей до того, що вони змушені йти на жалюгідні вчинки, від яких страждають інші.

Ми не стали винятком. Нещодавно у нашого басиста Андрія вкрали те, завдяки чому він міг висловлювати свої почуття і емоції - вкрали бас-гітару. Найсумніше те, що вкрали практично з-під носа, тоді, коли він спав. Заява оперативно була подана в поліцію і пошуки ведуться.

Але нам потрібна і Ваша допомога, хлопці! Це послання створено в першу чергу для мешканців нашого рідного міста, але так само спасибі за співчуття всім, кому не байдужа наша доля.

Якщо побачите або почуєте хоч якусь інформацію про даний інструмент, величезне прохання - повідомте про це будь-якого з учасників групи або Андрію особисто. Ми віримо в те, що справедливість і правда все ще не покинули нашу країну - інструмент буде знайдений, а винуватець - покараний.
P.S. Сподіваюся, Ви розумієте всю серйозність ситуації і те, наскільки важливий інструмент для музиканта. Хто вже встиг подумати, що це "кінець" групи або щось у цьому дусі, але такого немає. Навіть це не завадить нам донести те, що Ви повинні почути. Але бас-гітару ми все одно знайдемо! Будь-якою ціною!
Характеристики інструмента: LTD B-55

Кількість ладів 24
Кількість струн 5

 

Теги: Поліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 206 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 379 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 612 0