Новини з 1996 року

Для 1,6 млн українських родин житлові субсидії вже переоформлені автоматично

Віктор Крук 27 липня 2016 13:29 532 0

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

За словами Павла Розенка, для 5,5 мільйона родин перерахунок субсидій буде здійснено автоматично, без жодних додаткових звернень.

«Сьогодні для 5,5 мільйона українських родин, які отримували субсидії, здійснюється перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон. Для цих людей субсидії переоформляються автоматично, їм не потрібно нікуди ходити, не потрібно здавати жодних документів. Місцеві органи влади зобов’язані зробити перерахунок автоматично», - сказав Павло Розенко.

Він зауважив, що процес перерахунку субсидій іде досить жваво: «На сьогодні вже перераховано субсидії близько 1 млн 600 тис. родин».

Павло Розенко закликав громадян, які планують уперше звернутися за субсидією, зробити це якнайшвидше. «Ми очікуємо, що пік звернень за субсидіями припаде на початок опалювального сезону: жовтень, листопад, грудень. Але звертаюся до всіх громадян, які не отримували субсидії раніше, - щоб уникнути затримок із призначенням субсидій, звернутися до місцевих органів влади вже зараз, поки немає черг і великого навантаження», - сказав віце-прем’єр-міністр.

Теги: 2863

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 2884 0
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 101 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 280 0