Новини з 1996 року

Дивимося на «велике будівництво». Лікарню «Кременчуцька» врятує міністр громад Чернишов? Фото

Олександр Курилов 07 квітня 2021 14:15 319 0

Велике кременчуцьке будівництво – реконструкція приймального відділення лікарні "Кременчуцька" – вийшло на фінішну пряму.

А на яку саме фінішну пряму вийшло, про що повідомляють у міськвиконкомі, говорить фото, яке самі чиновники нашої мерії й оприлюднили на сайті міськвиконкому.

Й це кременчуцький приклад про те, як у нашому місті триває велике будівництво – реконструкція на 9 мільйонів гривень приймального відділення опорної лікарні «Кременчуцька», після чого в лікарню мають поставити сучасне обладнання.

Як повідомляють у міськвиконкомі, й це ми «бачимо» на фото, – «на даному об’єкті вже завершено основний обсяг будівельних робіт із проведенням інженерних комунікацій. Наразі підрядники проводять оздоблювальні та штукатурні роботи».

Але наскільки все це відповідає дійсності?

Далі слід сказати, що реконструкція лікарні «Кременчуцька», яка за сприяння нашого міського голови Малецького все триває і триває, колись таки завершиться.

А після цього, вже за розподілом МОЗ, наша опорна лікарня отримає новий бюджетний апарат комп’ютерної томографії на 64 зрізи, що є сьогодні останнім словом техніки, й не тільки цей апарат.

Єдине питання в цій справі – коли все це станеться і пояснення, що все це можна пришвидшити.

Зокрема, запросити до Кременчука міністра розвитку громад Чернишова, аби він на власні очі побачив, як і що в нашому місті робиться. А то все-таки - незручно. Велике будівництво, певно, не означає, що воно вічне будівництво.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 665 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1077 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1528 0