Новини з 1996 року

Диверсія! Телекомпанія "Візит" страждає від варварських дій: по місту продовжують різати кабелі. ФОТО

Валерія Макряшина 10 січня 2019 16:26 2742 2

ДОПОВНЮЄТЬСЯ.

Кабельна мережа телекомпанії "Візит" страждає від ганебних дій працівників ПАТ "Укртелеком", які зажадали якихось зовсім незрозумілих "розваг". 

Сьогодні, 10 січня, приблизно о пів на 8 годину ранку, працівники технічної служби телерадіокомпанії виявили збої при роботі мережі. Згодом уже на місцях розташування комунікаційних колодязів, зокрема в центрі міста, де знаходяться кабелі, було виявлено, що вони пошкоджені або й зовсім відрізані. З деяких люків вкрадені дорогі муфти. 

 

 

За словами одного з працівників техслужби "Візиту", сьогодні зранку, приїхавши на місце, де розташована кабельна мережа, вони побачили групу підозрілих людей у формі, які не хотіли їх пускати до комунікаційних колодязів. Коментувати щось вони, звісно, не збиралися, з усіма питаннями відправляли представників телерадіокомпанії до прес-служби "Укртелекому", компанії, яка їх і найняла. 

 

 

 

 Наразі техслужба "Візиту" працює, щоб максимально швидко відновити роботу обладнання та повернути жителям Кременчука телебачення й інтернет. 

Нагадаємо, що це не вперше "Візит" страждає від вандалів. У листопаді 2018 року люди, представляючись співробітниками «Укртелекому», різали кабелі телекомпанії в комунікаційних колодязях на вулицях центральної частини Кременчука. 

У зв'язку з пошкодженням та викраденням обладнання без телебачення залишаються мешканці району Раківки, квт.101, частково вулиці Переяславської, Чкалова, вул. 1905 року, Перемоги, Троїцької, Софіївської, 38, 39; 29 Вересня, Коцюбинського, Гоголя, Ак. Маслова.

ДОПОВНЕННЯ: Це повномасштабна диверсія! Працівники "Укртелекому" продовжують різати комунікаційні кабелі "Візиту" по всьому місту. Зокрема, про зникнення сигналу повідомили мешканці Молодіжного, вулиці Вадима Пугачова, мікрорайону Велика Кохнівка.

Керівництво "Візиту" із заявою щодо умисного пошкодження кабелів звернулося на гарячу лінію до Служби безпеки України та Національної поліції, бо від патрульної поліції Кременчука допомоги чекати довго й марно - працюють вони, скажемо так, не дуже оперативно.


Сигнал у Кременчуці продовжує зникати. Після обіду кореспонденти "Програми Плюс" і телеканалу "Візит", щоб отримати пояснення з приводу вищевказаної проблеми, навідалися до головного офісу ПАТ "Укртелеком" у Кременчуці, який розташований на вулиці Соборній. Представники ЗМІ хотіли поспілкуватися з директором технічного відділу. Працівниці абонентського відділу перенаправили журналістів на вулицю Ігоря Сердюка, безпосередньо на прохідну компанії, де, за їх словами, сидить керівництво.

Журналістів, які прибули туди, зустрів невдоволений охоронець, який сказав, що керівництва на території немає і взагалі нікого немає. Він додав, що його керівництво, точніше охоронна фірма, знаходиться в Полтаві, а журналістам для отримання будь-якої інформації по справі потрібно звертатися на гарячу лінію "Укртелекому" в Київ. 

Сам же чоловік почав нервово набирати номер телефону й скаржитися, що йому заважають працювати, підкреслюючи, що заважають саме журналісти ТРК "Візит".

 

 

Після телефонної розмови він почав знову ж таки виганяти представників засобів масової інформації надвір, пояснюючи, що це вказівка керівництва. Охоронець, якому, напевно, примарилося, що журналісти були безпосередньо на території ПАТ "Укртелеком", навіть викликав поліцію. Під час очікування правоохоронців, на прохідну зайшла жінка - працівниця компанії, яка повідомила, що всі робочі бригади зранку знаходяться на об'єктах. Технічний директор, за її словами, у відпустці, а той, хто його заміняє, зранку поїхав у термінових справах. Ці факти наштовхують журналістів на думку, що тут щось точно нечисто, однак у самому "Укртелекомі" це не коментують.

Поліція, яка приїхала десь за 15 хвилин, складу злочину з боку представників ЗМІ, який так яскраво описав по телефону охоронець, не побачила - правоохоронці зазначили, що журналісти закон не порушували. 

 

 

Щодо відрізання та крадіжки кабелів, то поліція відкрила за фактом кримінальне провадження за ч. 1 статті 185 КК України (крадіжка) та ч. 1 ст. 360 КК України (умисне пошкодження ліній зв'язку).

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Саша Виноградов 02.02.2019 13:36

Когда-то 20 лет назад за такое пальчики немного подрезали . А потом еще и еще . Если увидели такую крысу без пальчиков - сразу понятно чем эта крыса крысила...

Маруся 10.01.2019 14:03

квартал 278 тоже без ТВ