Новини з 1996 року

Дивіться, хто йде ! Юлія Погрібна повертається в СКРП

Олександр Курилов 02 листопад 2015 13:41 1584 0

Колишній директор зробила "пропозицію" теперішньому.

Надалі всі комунальні підприємства нашого міста очікує фундаментальна  зміна керівників. І хоча її початок має відбутися лише після виборів міського голови, аж після 15-го листопада, перший такий скандал на комунальному підприємстві «Спецкомбінат ритуальних послуг» запалав уже сьогодні.

«Це сьогодні на підприємство завітала колишній директор Юлія Погрібна. Остання запропонувала мені допомогти їй стати керівником. Я відмовився. В мене запитали, чи отримував я вказівку з міськвиконкому. Я сказав – нічого не отримував. Були ще якісь хлопчики, робили відео на мобільні телефони, але за півгодини гості пішли з території комунального підприємства», - розповів «Програмі плюс» директор КП «СКРП», колишній правоохоронець Дмитро Леошко.

Про що слід додати. Юлія Погрібна - це дружина колишнього першого віце-мера Кременчука Андрія Погрібного. Від кого нинішній  директор КП «СКРП» мав отримати розпорядження про її призначення на посаду керівника, у «дружній» розмові, що відбулася сьогодні у кабінеті, – не уточнювалося.

Нагадаємо, що зараз по колишньому директору вкаазного підприємства Юлії Погрібній на даний час Автозаводський районний суд розглядає кримінальну справу по факту розтрати та незаконного привласнення коштів.  

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись