Новини з 1996 року

ДИВІТЬСЯ ХТО ЙДЕ! У команді кандидата в мери Кременчука Малецького визначилися з заступниками

Олександр Курилов 29 жовтня 2015 17:09 1165 0

Команда переможця першого туру виборів голови Кременчука Віталія Малецького, за якого на виборах минулої неділі проголосувало аж 8 відсотків виборців від загальної їх кількості, сьогодні  продовжила формування складу нових заступників.

Тож до нової команди услід за вже затвердженим майбутнім секретарем міськради Олександром Головачем та майбутнім першим заступником мера – керівником Центрального ринку Євгеном Холодом, додасться заступник міського голови з будівництва, який сьогодні обраний депутатом міськради і є неформальним заступником керівника все того ж Центрального ринку.

Щодо інших заступників, то планується також призначити нового заступника міського голови з гуманітарних питань. Цю посаду планується передати Ользі Усановій, депутату міськради від партії «Поруч» і представнику міськвиконкому.

Ще одне нове обличчя – це заступник міського голови з питань освіти та медицини. До вчорашнього дня це питання взагалі не обговорювалося, але після припинення переговорів між переможцями виборів – заступником мера Малецьким і першим заступника мера Кременчука Калашником рішення з цього приводу теж є.

І воно, як повідомляють джерела репортера, – таке.

Посаду заступника міського голови Кременчука з питань освіти та медицини планується передати одній з найбільш довірених осіб нинішнього лідера виборчих перегонів – Сергію Перепелятнику. За ним  - усі відеосюжети про нинішнього власника першого місця.

Щодо тих, хто залишиться, то тут мова йде про заступника міського голови з фінансів Тетяну Неїленко, яка працюватиме під управлінням нового мера Кременчука.

З ким іще визначеності у переможця немає – так це з кандидатурою заступника мера з питань УЖКГ. Втім для переможця виборів пошук кадрів на цю вакансію не буде проблемним.

Останнє – про долю нинішнього власника другого місця у передвиборчих перегонах і ще першого віце-мера Кременчука Віктора Калашника.

До вчорашнього дня його подальше майбутнє було безхмарним, однак після вчорашніх безрезультатних переговорів між двома переможцями  все змінилося. Тим більше змінилося сьогодні, після оголошеної й неафішованої заборони міськвиконкому на відвідування агітаційної групи пана Малецького будь-якого комунального закладу нашого міста.  

Тож нинішні повноваження Віктора Калашника в освіті та медицині перейдуть до його наступника Сергія Перепелятника.

Останнє, про що слід додати, – ці заплановані перестановки майбутньому переможцю виборів ще слід буде втілити в життя.

Як на репортера, з досвіду останніх п’яти років життя нашого міста, у Кременчуці з цим проблем абсолютно не буде.

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись