Новини з 1996 року

Дитяча лікарня Кременчука вже втретє за літо замовляє маски. То за 8 грн оптом за штуку, то за 1 грн

Валерія Макряшина 08 вересня 2020 10:55 1502 0

Кременчуцька міська дитяча лікарня робить вимушені закупівлі засобів індивідуального захисту. 

Відповідно до системи публічних закупівель Prozorro, медзаклад замовив 10 тисяч захисних тришарових масок на загальну суму 81 тисяча гривень. Вартість однієї маски, відповідно, - 8 гривень 10 копійок, що для оптової закупівлі вкрай дорого.

Договір із постачальником, якою є ФОП Рябуха Крістіна Миколаївна, провели без використання електронної системи, за спрощеною процедурою із поміткою "COVID-19". 

Варто зазначити, що ФОП Рябуха Крістіна є однією з постійних постачальників товарів у Кременчуцький дитячий комунальний медзаклад, отримавши від нього майже півмільйона гривень. Зокрема це не багатобюджетні товари, проте...

Перевіривши угоди, які медзаклад уклав з цією ФОП, відразу в очі впадають дві з них. Перша була укладена 15 червня цього року.

Заклад придбав 10 тисяч захисних масок на загальну суму 81 тисяча гривень. Трохи згодом, уже 10 липня 2020 року в дитячу лікарню Кременчука придбали ще захисних (але вже вказано, що тришарових) масок у кількості 81 тисяча штук на загальну суму 81 тисяча гривень.

Тобто вартість однієї маски - 1 гривня.

Як бачимо, ціна за замовлення однакова у всіх трьох випадках, а кількість масок  - різна. Що це - помилки під час укладання договору, в якому також відсутня чітка кількість замовленого товару, чи завуальована доброчинність постійному постачальнику?

 

Читайте також: Кременчуцькі медсестри не цураються забрати останнє у маленької дитини з інвалідністю

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1630 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1965 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2343 0