Новини з 1996 року

Дитинство, що завжди з тобою. Всі міста свою Новорічну ялинку розберуть, а кременчуцька стоятиме

Олександр Курилов 11 січня 2018 12:24 1367 0

Кременчуцька ялинка, що стоїть на площі Перемоги поруч з міськвиконкомом, залишиться після всіх новорічних свят та стоятиме, аби громадяни могли знову й знову пройти під аркою мера Малецького, що відкриває вхід у світ дитинства.

Відповідно, наша ялинка буде стояти на площі, аж поки не потрапить у Книгу рекордів Гіннеса як найбільш довга новорічна прикраса з усіма її гірляндами та кульками.

Тож якщо в сусідній Полтаві тамтешня мерія оголошує про останній день святкування Новорічних свят і урочисті події з цього приводу, які буде проведено 14 січня, то до Кременчука їм далеко.

Бо в нас святкування – не таке, як у всіх, але значно більше, фундаментальніше й грандіозніше.

За тим, що повідомляють «Програмі плюс» у міськвиконкомі, урочисте  кременчуцьке закриття зустрічі Нового року в нашому місті відбуватиметься у два етапі.

Тож першого разу,  13 січня, урочисто закриватимуть кіоски, (новорічне містечко) які поруч з ялинкою розташовані. З цього приводу буде спеціальний концерт, повідомлення про який уже по місту розіслав заступник міського голови Кременчука Руслан Проценко.

А друге й теж не менш урочисте закриття з таким же концертом перед Новорічною ялинкою відбудеться 21 січня. А вже після цього, як  очікується, буде оголошено про закриття офіційного святкування Нового року в Кременчуці.

І тут, здається, наша міська влада припускається помилки.

А зміст такої: для чого все це зупиняти, якщо свято зустрічі Нового 2018 року можна продовжити на увесь цей рік?

У такому випадку з усієї України й не тільки, до нас би їхали туристи й, звісно, нам би дали зовсім не такий нещасний приз-кульку, як від "Укрінформу", що відбулося в перші дні нового року.

Натомість ми б могли розраховувати на значно більше.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись