Новини з 1996 року

Директори кременчуцьких парків хочуть більшу зарплату, бо отримують, як водій тролейбуса

Людмила Скачко 10 жовтня 2019 17:15 240 0

Директор парку "Міський сад" Дедюрін хоче ввести посаду механіка, до обов’язків якого буде входити й керування тракторцем.

Сьогодні, 10 жовтня, на засіданні депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури було неспокійно і без словесних перепалок не обійшлося.

Дуже рідкісне явище, та на сьогоднішньому засіданні побував і сам пан Дедюрін, який трохи відійшов від теми й почав скаржитися на те, що вже три роки поспіль сам їздить на тракторі та ще й безкоштовно. Та й на питання депутатки Піддубної про те, яку ж заробітну плату він отримує, Дедюрін розпочав з агресії, тому ніяк не міг згадати, скільки ж він отримав зарплатні минулого місяця, але сума варіювалася приблизно десь у 10 тисячах і, схоже, йому цього мало.

Щодо нового штатного працівника, який буде не лише обслуговувати техніку Міського саду, а ще й працюватиме водієм тракторця. Загалом у штаті працівників парку - 17, та насправді їх уполовину менше. Також у парку за документами вже працює інженер, але, за словами Дедюріна, він є лише в штатному розкладі. І взагалі з такою маленькою заробітною платою він робить усю роботу за тих працівників, які є лише на паперах.

Зараз у штаті Міського саду вільних аж 6 вакансій, але пан Дедюрін просить іще збільшити штат. Також він заявив, що за рахунок вакансій люди отримують великі зарплати.

Крім цього, почав скаржитися на свою заробітну плату й директор парку Миру Добрунов. Він говорить, що отримує навіть менше, ніж  водій тролейбуса, і щомісяця чомусь приходить різна сума.

Також про те, скільки ж він усе-таки отримує, запитала Оксана Піддубна, але Добрунов не міг ніяк дати відповідь і на допомогу йому прийшов уже начальник управління культури Володимир Кондрашов, який знову ж таки сказав, що щомісяця приходять різні суми, тому в цьому випадку краще написати офіційний запит.

"Невже ви й справді не знаєте, яка у вас зарплата?" - запитала депутатка Піддубна в Добрунова.

На що отримала відповідь, що він отримує менше, ніж працівник КП "Тролейбусне управління". Потім додав, що його зарплата складає 8 тисяч гривень, а в серпні він отримав аж 10 тисяч. Але при такому розкладі, як видно, деякі директори кременчуцьких парків вважають, що це доволі таки маленька заробітна плата як для їхньої посади.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1223 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1866 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2347 0