Новини з 1996 року

Директори Гальченко та Марченко розбираються, чий учень краще махає кулаками. Війна ліцеїстів

Олександр Курилов 23 січня 2018 11:30 819 1

У Кременчуці тривають розбори, чий учень – військового ліцею чи просто ліцею «Політ», що при педагогічному коледжі, - краще вміє битися.

«Перевага» поки що на боці військового ліцею, учень якого тиждень тому побив учня простого ліцею й постраждалому ще три тижні бути в лікарні.

Єдина проблема – всі ці підлітки, і з ліцею «Політ», і з військового ліцею, вчаться в одній будівлі – Кременчуцькому педагогічному коледжі.

Про те, що в педагогічному закладі нині повне торжество кулаків, а курсанти військового ліцею, де дисципліна вища, групами переслідують учнів ліцею «Політ»,  говорили сьогодні в Кременчуцькому педагогічному коледжі, який, між іншим, носить ім’я Антона Макаренка.

А на саму розмову до директорів Гальченка (педколедж) та Марченка (військовий ліцей) прийшли батьки й колишні учні ліцею «Політ», які висловлювали наміри перекрити вхід у педагогічний коледж військових ліцеїстів.

Звідси й тема розмови, в якій головне – безконтрольність того, що в навчальному закладі відбувається.

Бо для такого контролю  керівники військового ліцею мають дивитися за тим, що в них відбувається. А вже керівники педагогічного ліцею теж би мали цікавитися цим же питанням.

Поки що пояснення від педагогів Івана Гальченка та Валерія Марченка одне - конфлікт цей несистемний, а учня військового ліцею, який є ініціатором бійки, буде відраховано.

Чи справді такий конфлікт є несистемним, можна з’ясувати доволі легко.

Але кому цікаво знати про справжній стан речей?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Марія 24.01.2018 07:08

Я учениця ліцею "Політ" і хочу сказати вам таке: конфлікт між учнями ліцею не є системним, це по-перше! По-друге: ніхто ні за ким групами не ходить! Не пишіть дурниць!!! По-третє: я нікого не виправдовую, але і в нашому ліцеї, і у військовому є так би мовити грішники. Ніхто не знає можливо хлопець сам напросився! Військовий ліцей ніколи не трогає тих хто до них не лізе і не "тролить" їх!!! А чому ніхто не пише про інші школи і про бійки, бо вони завжди були, є і будуть! Тому не треба робити з мухи слона! Багато хто впевнений, що хлопець з ліцею "Політ" винен сам! Він насміхався на хлопцями з військового ліцею і постійно до них чеплявся! І взагалі.. до чого тут Іван Васильович?! Це проблема військового ліцею і ліцею "Політ", а не педколеджу!

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 97 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 149 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3882 2