Новини з 1996 року

Директорам нагадують. Кременчужани збирають підписи до керівників підприємств Північного промвузла

Олександр Курилов 10 липня 2016 12:14 710 0

Активісти громадського об’єднання «За чистий Кременчук» розпочали черговий етап  персонального тиску на керівників промислових підприємств, яких підозрюють в отруєнні повітря у нашому місті.

Спосіб персонального тиску – дієвий. Особливо після оприлюднення в Інтернеті заяв про те, що молоді жінки Кременчука перекриють дорогу на Молодіжному, якщо людей труїтимуть і далі.

Після цієї заяви, а її прочитали всі, кому вона адресувалася, стан повітря у Кременчуці вже більш-менш нормальний і викидів в атмосферу, які є критичними, сьогодні практично немає.  

Відомо, що цю заяву керівники провідних підприємств Кременчука сприйняли з обуренням, але  в цьому випадку громадянам пішли назустріч через відсутність бажання воювати з жінками, які тримають дітей на руках.

Нині ж нове звернення з цього приводу до керівників підприємств і воно таке:

«Хто може допомогти збирати підписи? Документ - Звернення до ПАТ «Укртатнафта», філії Кременчуцької ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго», ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю», промивально-пропарювальної станції, ВП «Вагонне депо Кременчук з вимогою керівників підприємств піти назустріч громаді міста та не перешкоджати позаплановому контролю підприємств.
Проаналізувати стан на своїх підприємствах і за необхідності вжити заходи з усунення проблеми та працювати у напрямку модернізації виробництва і запровадження очисних технологій.
Підписів треба багатенько. Потрібна Ваша допомога!
Щоб долучитися до нашої спільної боротьби, відпишіться, хто зможе збирати підписи, роздрукувати цей документ та збирати підписи до 17.07.16 року».

 

Теги: Екологія Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 202 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 626 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 479 0