Новини з 1996 року

Директор "Теплоенерго" на власному Лексусі розвозитиме рахунки, або Як мер зелену травку знайшов

Марина Баніт 22 січня 2018 13:30 1360 0

На апаратній нараді в міськвиконкомі керівник відділу енергозбереження розповіла про те, що до міста незабаром приїдуть колеги для співпраці та проведення тренінгу.

Так міський голова плавно перейшов від цієї теми до його власної знахідки. 

- Вони як приїдуть, треба їх брати і вести "у поля".  Подивіться ось це, - сказав мер і показав фотографії. 

- Це ми робимо в "найтеплішу" пору року, в хрещенські морози планові ремонтні роботи! Це Манагарова, 5а. Тут ще гордо майорить знак, що КП "Теплоенерго" це виконує.

Як я вийшов на цю територію? Думаю, щось на Раківці не зрозуміле, чи то Китай, на якому можна двічі урожай збирати? Дивлюся - зелена трава. Думаю, піду подивлюся, чому вона росте. І натрапив на розриття. А це гроші, які обігрівають землю. Оце різниця в 1600 гривень за двокімнатну квартиру і в 600, яка на Молодіжному, де є лічильник і де немає.   

Ви хотіли купити тепловізори, так вони вам не потрібні. Ви можете ногами все відчути. Ось труба йде від ТЕЦ та вагонобудівного заводу - все розтануло, там уже підсніжники завтра будуть рости.

Мер звернувся до представниці КП "Теплоенерго":

- Ви мені скажіть, яка нормальна людина почне планові ремонтні роботи в хрещенські морози? До того ж ще й розрили все це у вихідні.

Скажіть мені ще, ви знаєте, що таке електронна пошта? А "Теплоенерго" знає? Сьогодні один підприємець скаржився, що він не міг розрахуватися за борг з теплопостачання, бо в "Теплоенерго" заявили, що пошта не працює, тому не можуть надіслати рахунок. Він питав про електронну пошту, але у відповідь почув, що вони так не роблять.

Навчіть працівників надсилати рахунки чи Вайбером, чи Вотсапом,  чи в кого що там є на телефоні. У вас 20-ті числа, а ви не можете взяти з людей гроші, бо у вас не працює пошта! Може, хай на машині, на "Лексусі", чи яка там у вашого фінансового директора, розвозити треба ці рахунки? Чи, може, запустимо цю електронну пошту? А потім дайте гроші на фінансову підтримку, на зарплату, на труби в грудні, щоб у січні розрити й покинути все це! - емоційно сказав Віталій Малецький.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1291 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2287 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2904 0