Новини з 1996 року

Директор "Міського саду" Віталій Дедюрін знову збирає зоопарк. Про лисеня у клітці. ВІДЕО

Валерія Макряшина 02 серпня 2018 14:30 2022 0

Людей до цирку й хай там крутяться - такий коментар залишають містяни під новим постом директора парку "Міський сад", колишнього очільника міського кладовища, великого "діяча культури Кременчука" -  Віталія Дедюріна.

А мова тут про нове відео пана Дедюріна, яке той опублікував на своїй сторінці в мережі Facebook. На відео маленьке й руденьке лисеня бігає по клітці й немов рветься на волю.

З розповіді Дедюріна можна зрозуміти, що лисеня тепер буде жити в парку. Його принесли добрі люди й тепер воно в клітці, повністю обмежене в свободі, тішитиме око дітлахів, адже тільки вони не обізнані з попередніми витівками директора. Дорослі ж, зазначимо – деякі, все розуміють.

Варто тільки згадати резонансні історії з поламаними вудками, свинями в будиночках, розклеєними фотографіями журналістів на тих же будиночках, купівлею дорогих рослин у сім'ї Погрібних та незаконною кронацією дерев тощо. 

Повернемося до посту Віталія Дедюріна. Як з’явилося лисеня? Навесні тварина потрапила в біду – її витягли з очерету, який горів. Лисеня довго не могло ходити. Його, на щастя, вилікували. Директор запевняє, що тварина наразі в безпеці й дуже щаслива, що потрапила в його добрі руки.  

Однак деяким кременчужанам так не здається:

"Животные не для цирка созданы", – пише Євгенія Колмогорова. З нею погоджується й активістка Анна Бутова, яка зазначила, що тварини повинні жити в природі, а не для розваги людей.

Інші ж питають пана Дедюріна, яку їжу приносити тварині, та зазначають, що росте лисеня треноване. Але питання: для кого й, головне – навіщо дресирувати тварину з важким минулим, залишається відкритим.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 126 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 565 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1038 0