Новини з 1996 року

Директор «Міського саду» Дедюрін з села виїхав, а село з нього – ні. Про охорону, яка не охороняє

Олександр Курилов 17 липня 2018 11:51 596 0

У Кременчуці, в комунальному підприємстві «Міський сад», керівник якого - Віталій Дедюрін, - новий надзвичайний випадок.

Тож якщо раніше директор цього підприємства нападав на мешканців міста, які надумали ловити вудкою рибу в озері, що в парку, то нині все гірше.

Мова про те, що в «Міському саду», незважаючи на виділені йому з міського бюджету мільйони гривень, адміністрація закладу не може організувати належну охорону.

Про це у своєму повідомленні, не обираючи слів, і пише директор «Міського саду» пан Дедюрін.

«Продовження теми - «хохлами не народжуються, хохлами стають», тільки тепер у Міському саду.

Сьогодні під час обходу озера в Міському саду було виявлено щось схоже на раколовку.

У ній ми виявили мертвих черепах. Переглядав і аналізував відеоспостереження, знайшов цього «конченого истребителя» (текст директора) всього живого.

У поле зору камер спостереження він потрапив о 4-07. Він ходив  навколо озера, закидав у воду по всьому периметру свою снасть-убивцю.

Цей кінчений браконьєр, не зважаючи на людей, які ходять, на працівників охорони, які проходили двічі біля нього, продовжував виловлювати рибу.

На фото, якщо наблизити, видно, як він піднімає з води "дідову" снасть-убивцю. Однак усе відірвалося і він  побоявся або полінувався забрати її.

У результаті в неї потрапили три черепахи, які задихнулися. Можливо, хтось упізнає цього мерзотника», - зазначає керівник підприємства, який, однак, не уточнює, чому охорона, яка двічі проходила повз невідомого чоловіка, ніяк не відреагувала.

Далі ж - просто коментарі кременчужан, які, крім того, що висловлюють обурення, запитують, чому пан директор у своїй промові вдається до прямих образ людей, натякаючи на хохлів.

Інше, що підозрюють користувачі соціальних мереж – усе це сам комунальний директор й ініціював, аби принизити кременчужан.

«Таке враження, що це сітка коментатора, рвати й різати треба цей павучок і викидати рибу в річку, а він стоїть красується: "подивіться, що творять хохли!" А сам хто?» - запитує кременчужанка Вікторія.

Останнє – відомо, що з міського бюджету на утримання «Міського саду» виділяється 2 мільйони гривень на рік. Чому за ці кошти спромоглися зробити відеоспостереження в парку, але руки не дійшли до охорони – на це запитання немає відповіді.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись