Новини з 1996 року

Директор фірми "Будкон" спростував участь свого підприємства в ухилені від сплати податків

Андрій Михайленко 25 серпня 2015 19:15 1227 0

А саме таку позицію по відношенню до його підприємства зайняли кременчуцькі податківці.

Раніше ми досліджували підприємство "Укрбудкомсервіс", співзасновником якого є громадянин Калашник Євген Вікторович. Дане підприємство привернуло нашу увагу завдяки отриманим підрядам на дитячих садочках на загальну суму 872 тис. гривень.

При перевірці вказаного підприємства по Єдиному державному реєстру судових рішень ми дізнались про ухвалу Крюківського районного суду від 27 березня 2015 року по кримінальному провадженню, яке перебувало у слідчих податкової. З ухвали видно було, що слідчий проявляє інтерес до підприємств "Будкон" та "Укрбукомсервіс" зокрема. На думку слідчого, підприємство "Будкон" на папері здатно було одними й тими ж силами виконувати роботи у двох різних місцях. Виходячи з позиції слідчого, в ідеалі підприємство мало б мати обладнання для телепортації своїх підприємців.

Однак до редакції нашого видання завітав директор ТОВ ВТБП "Будкон" пан Кононенко. В ході розмови останній звернув нашу увагу на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду по справі № 816/436/15-а. Враховуючи зміст останньої та спілкування безпосередньо із директором "Будкон", можна зробити такі висновки.

По-перше. Саме підприємство є діючим у будівельній сфері, а саме: виконує роботи на багатьох об'єктах міста та області. 

По-друге. Підозри слідчого податкової директор відкинув, оскільки вказує на те, що в нього є офіс, власний штат працівників та власні основні засоби на підприємстві, що явно не є ознакою "фірми-одноденки".

По-третє. Для обгрунтування своїх слів пан Кононенко сфокусував свою увагу на вищевказаній постанові суду. Тут слід додати, що дане підприємство має судові спори з податковими органами, але на даний час відсутні справи, в яких би дане підприємство було визнано винним в ухиленні від сплати податків. 

Виходячи з аналізу даного рішенння та наявних даних Єдиного державного реєстру судових рішень, не можна стверджувати, що ТОВ ВТБП "Будкон" має ознаки так званої "податкової ями", а є, підкреслимо, діючим підприємством.

Далі наводимо текст самої постанови, де "телепортація" пояснюється дуже просто: субпідряд.  

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 441 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 656 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 675 0