Новини з 1996 року

Деяким школам Кременчука казково пощастить: будуть у безпеці — з новою протипожежною системою

Валерія Макряшина 22 жовтня 2020 11:00 384 0

Усі школи повинні бути обладнані засобами пожежної сигналізації та системами оповіщення, через які повинна лунати інформація, яка попереджатиме дітей та вчителів про надзвичайні ситуації. Так уже скоро деякі загальноосвітні заклади (школи) Кременчука будуть з  такою, але новою системою оповіщення. 

Відповідний тендер на придбання обладнання для телерадіомовлення, тобто таких систем оповіщення оприлюднило комунальне підприємство "Кременчуцький центр міжнародних зв'язків та економічного розвитку міста "Інститут розвитку Кременчука".

 


    ОПОВІЩЕННЯ – це доведення сигналів і повідомлень органів управління цивільного захисту про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, аварій, катастроф, епідемій, пожеж тощо до центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та населення (підпункт 31 пункту 1 стаття 2 Кодексу цивільного захисту України).Всього куплять 16 комплектів обладнання для системи оповіщення: три для великих ЗОШ, десять - для середніх ЗОШ і три - для малих. На них планують витратити 2 млн 308 685 тис. грн. Кошти виділяються з державного бюджету. 

На початку листопада відбудеться аукціон, внаслідок якого замовник - КП "Інститут розвитку Кременчука" обере переможця з найбільш вигідною пропозицією. 

Зазначимо, що в комплект входять: підсилювач-мікшер, мікрофонний пульт, настінні гучномовці в кількості 81 шт., сім коробок для вогнегасника, 980 метрів кабелю вогнетривкого типу, металевий рукав у ПВХ ізоляції (40 метрів), ще два види кабелю різного діаметра, настінна монтажна шафа тощо.

Строк поставки товарів —  до 31 грудня 2020 року. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 441 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 564 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1067 0