Новини з 1996 року

Деякі бактерії роблять нас товариськими

pplus 18 лютого 2020 07:20 148 0

Професор Катерина Джонсон опублікувала велике дослідження у виданні Human Microbiome Journal, де розповіла про взаємозв'язок між різноманітністю кишкової мікрофлори і характером.

Загалом у дослідженні брали участь 655 осіб у віці близько 42 років. Вчені брали в них аналіз кишкової флори і просили заповнити анкети про спосіб життя, раціон та способи взаємодії з іншими людьми.

З'ясувалося, що в організмах енергійних та комунікабельних людей знайдено більше бактерій Akkermansia, Lactococcus і Oscillospira. А в нетовариських — Desulfovibrio і Sutterella.

З анкет випробовуваних стало також зрозуміло, які продукти вони їдять. Більша різноманітність бактерій виявилася в людей, які полюбляють незвичайні страви і часто відвідують інші країни. Впливають на різноманітність і продукти з пребіотиками. Вони містяться в сирі, квашеній капусті, бананах і цибулі. Такі люди виявилися більш відкритими.

Тепер учені намагаються зрозуміти, який взаємозв'язок між характером і бактеріями. Чи є бактерії причиною поведінки людини, чи спосіб життя впливає на різновиди бактерій?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 544 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 811 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 864 0