Новини з 1996 року

Дешевший «КрАЗ» проти дорожчого «МАЗу». Директор ПАТ «АвтоКрАЗ» ініціює звіт «Укроборонпрому»

Олександр Курилов 04 квітня 2016 14:10 1523 0

Народні депутати України, представники бюджетного комітету, ініціюватимуть звіт Укроборонпрому щодо контракту з постачання в ЗСУ білоруських МАЗів, а не українських КрАЗів.

Відповідне рішення про звіт військових у цьому питанні прийняли нардепи з бюджетного комітету, які минулої суботи провели у Полтаві своє засідання.

За повідомленням генерального директора ПАТ «АвтоКрАЗ» Романа Черняка, який розповів народним депутатам про нинішню ситуацію з військовими замовленнями, мова йде про відмову армії купувати КрАЗи.

Пояснення представника кременчуцького автомобільного заводу – замовлення, яке завжди для ЗСУ виконували на кременчуцькому автозаводі, «втекло» до корпорації «Богдан», що у Черкасах. Там  сьогодні збирають білоруські вантажівки.

За тим, що оприлюднив Роман Черняк, – армія сьогодні купує військові «МАЗи» у корпорації «Богдан» на 30 відсотків дорожче, ніж раніше купували автомобілі «КрАЗ» у Кременчуці.

Ще з оприлюдненого – через таку відмову ПАТ «АвтоКрАЗ» у виконанні військових замовлень постраждали суміжники останнього – "Дніпроспецсталь", "Запоріжсталь" та підприємство в Токмаку.

Щодо рішення, то, за словами гостей, вони обіцяють провести з цього приводу спеціальне розслідування.

Про що слід додати – загалом тема військових замовлень для ПАТ «АвтоКрАЗ» важка. За відсутності таких кременчуцький автомобільний завод зменшив обсяги виробництва у порівнянні з минулим роком.

Щодо аргументів Міноборони, в якому відмовилися від продукції кременчужан, то раніше йшлося про зірвані терміни у виконанні контракту. Втім чи є це підставою купувати військові автомобілі в Білорусі на третину дорожче – на це запитання у репортера відповіді немає.  

Щодо решти, то далі питання політики. Відомо, що КрАЗ сьогодні співпрацює з МВС, але не співпрацює з МО.

Хто і в якому міністерстві сьогодні представляє ту чи іншу політично-олігархічну партію – інформація про це загальновідома.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 184 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 358 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 604 0