Новини з 1996 року

Дерибан кременчуцьких маршрутів (конкурс) проводиться за заявками невідомих!

Олександр Курилов 04 липня 2016 15:39 1014 1

Зміни у новому конкурсі на кременчуцькі перевезення, рішення про оголошення якого прийнято сьогодні на засіданні міськвиконкому, внесені за ініціативою громадськості. Але хто саме виступив ініціатором змін – не уточнюється.

Це міський голова Кременчука Віталій Малецький відповів на два запитання «Програми плюс», зміст яких такий.

Перше – чому  міськвиконком розбив пакет з маршрутів - №15-б, №18 та №30  на три окремі частини, натомість два різні маршрути - №2-В та№28 чиновники, навпаки, об’єднали в одне ціле.

Це засідання міського виконавчого комітету сьогодні й затвердження  з порушеннями рішення про проведення чергового конкурсу на перевезення.

Пояснення міського голови з цього приводу – чиновники свідомо в цьому випадку йдуть на порушення закону й не витримують термін – 20 діб для оприлюднення.

Щодо іншого, то, за словами міського голови, йдеться про прохання громадськості й потреба в необхідності мати у місті «сильного перевізника».

Те, що бачимо, – просто дерибан і дуже жаль, що  маршрути так ділять. Зокрема, вбачаю в цьому бажання забрати у підприємства «Ямщик»  традиційні маршрути перевезення пасажирів.

Додам, що від цих змін у місті не буде більше маршруток і кращими вони теж не будуть. Просто передаються маршрути і все», - такий коментар для «Програми плюс» оприлюднив засновник підприємства «Ямщик» Олександр Бідаш, який додав, що нині він перевезеннями пасажирів не займається і тема ця його більше не дуже цікавить.

 

Теги: 2730

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

igor999 04.07.2016 17:37

такий коментар для «Програми плюс» оприлюднив засновник підприємства «Ямщик» Олександр Бідаш, який додав, що нині він перевезеннями пасажирів не займається і тема ця його більше не дуже цікава. Интересно что комментирует "дерибан" не учредитель ЧП"ЯМЩИК" ( ПИДОРИНА В.В. на сегодняшний момент !!!) , а человек который не имеет ( на сегодняшний момент) к перевозкам ни какого отношения ?! Очень жаль , что нынешнему учредителю ЧП"ЯМЩИК" некогда прояснить сложившуюся ситуацию . ИЛИ НЕЧЕГО СКАЗАТЬ ???

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 382 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 859 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3366 0