Новини з 1996 року

Дерево скоро впаде на голову, а у бюджеті на ліквідацію небезпеки грошей не знайшли.ФОТО+ВІДЕО

Андрій Рубан 25 квітня 2016 13:19 828 0

У дворі будинків №16 та №18 по вул. Гагаріна ростуть декілька старих тополь, з яких постійно падають гілки ледь не на голову.

Ми вже розповідали, що з цих дерев падали гілки прямо біля машин і на майданчику, де гуляють діти.

Тож мешканці цих будинків, назбиравши чимало підписів, пішли до мерії просити, щоб ці три тополі знесли, адже, крім пуху, від якого вже  дихати, вони стають небезпечними для життя.

 

 

Комісія КП “Благоустрій Кременчука” таки перевірила інформацію і постановила, що із трьох дерев одна тополя таки в аварійному стані і підлягає знесенню і навіть повідомили письмово мешканців, що пилятимуть небезпечне дерево у 2017 році.

 

 

Але, мабуть, важливіше кошти витрачати на нові прикраси “Придніпровського" парку, аніж уберегти здоров’я та життя людей. Звичайно, що таке два будинки? Не так багато виборців. Інша справа - парк, де гулятимуть тисячі мешканців, любуватимуться новим фонтаном. А потім і перед виборами буде чим апелювати до кременчужан. Мовляв, “молода команда” робить наше місто красивішим.

Мешканці будинків говорять, що дерево вже нависає над проводами електропередач, тому створює і небезпеку короткого замикання і, може, навіть спричинити пожежу. 

“Ми можемо залишитися і без світла, а може і пожежа виникнути”, - застерігає місцева мешканка. 

Але таке рішення не влаштовує людей і вони готові до більш радикальних дій, якщо влада таки не знайде грошей для вирішення важливої проблеми.

 

 

Фото та відео: Андрій Рубан.

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаКомунальні служби

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись