Новини з 1996 року

Депутатський бенефіс. ЦЬОГО ТИЖНЯ ЗІРКА СУДУ - ДЕПУТАТ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ ОЛЕКСАНДР ГОЛОВАЧ

kurilov 13 липня 2015 16:48 376 0

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Головач цього тижня став героєм дня у Автозаводському районному суді нашого міста.

За ним – одразу два запланованих судових засідання.

Перше – про скасування рішення міськради, яким було скорочено посаду депутата Олександра Головача – керівника апарату міського голови.

Суддя Автозаводського райсуду вже свій крок зробив – зупинив своєю ухвалою дію цього рішення на прохання маловідомого кременчуцького депутата Воловика до розгляду по суті.

У самій же позовній заяві, за якою вимагається відновити для пана Головача його посаду, йдеться про те, що сесійне рішення підриває обороноздатність і спрямоване на повалення конституційного ладу.

Слід додати: з іншого боку – доводити, що міська рада не підриває своїм рішенням про скорочення зайвих чиновників Конституцію України,  буде відомий у місті адвокат Олександр Пшеничний.

Таке засідання мало бути сьогодні, але не відбулося через неявку позивачів і тому перенесено.

Натомість друге засідання з теми того ж депутата міськради й поки що керівника апарату міського голови Кременчука  Олександра Головача відбудеться післязавтра.

І тут мова піде про його агресивні дії та побиття активіста міського «Майдану» Харченка на сесії міськради у вересні минулого року.

Відомо, що з цього приводу міськвиконком виступив з ініціативою – «батьки міста» хочуть взяти свого колегу на поруки й проводити з чиновником-дебоширом один раз на квартал спеціальні бесіди.

О.Курилов        

 

Теги: Суд

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись