Новини з 1996 року

Депутатка Оксана Піддубна про майстер-клас від мера Малецького "Як не заробити грошей для громади"

Валерія Макряшина 03 вересня 2019 12:20 547 0

Черговий запит депутатки міськради Оксани Піддубної стосувався славнозвісної фірми "Кліар Енерджі-Кременчук" і прохання до влади переглянути з ним договір...

Зважаючи на той факт, що тарифи в Кременчуці на комунальні послуги зростають, тема вивезення сміття, за послуги якого ми також платимо, є актуальною.

За словами депутатки Кременчуцької міської ради О. Піддубної, послуги з вивезення сміття, які надає КАТП-1628, востаннє дорожчали в березні минулого року й відразу вони зросли на 60%. 

"За словами керівництва КАТП 1628, підприємство є збитковим і потребує фінансування з міського бюджету, бо тариф нібито економічно не обґрунтований (не покриває витрати, - авт). З огляду на це, я впевнена, що виконком на чолі з міським головою вже працюють над підвищенням тарифів на послуги КАТП 1628. Перший крок для цього вже зроблено: збільшено норму накопичення відходів (у травні 2019 року).

У цей час на Деївському сміттєзвалищі веде активну діяльність ТОВ «Кліар Енерджі-Кременчук», яке у 2018 році заробило близько 17 мільйонів гривень, при цьому сплативши в бюджет міста мізерну суму у вигляді 360 000 гривень. 

Виходить, що КАТП зазнає збитків, внаслідок чого підвищує мешканцям тарифи, а "Кліар Енерджі-Кременчук" враховує інтереси певних можновладців, набиваючи їм кишені, та отримує надприбутки, за що кидає крихти в міський бюджет...

На місці мера я взагалі не допустила б підписання такої невигідної для Кременчука угоди, а якби це навіть сталося без мого відома – зробила б усе можливе, щоб переглянути умови оплати. Та міський голова продемонстрував майстер-клас, як не заробити грошей для громади", - заявила Оксана Піддубна. 

Тож вона звернулася до депутатів, яких просила нарешті врахувати інтереси кременчужан і підтримати цей запит, яким договір буде переглянутий і таким чином чергового підвищення тарифів на послуги з вивезення сміття ми можемо уникнути. Втім депутати її запит не підтримали...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 470 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 751 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 929 0