Новини з 1996 року

Депутати звернуться до Держспоживслужби з проханням у разі отруєння школярів реагувати швидше

Марина Баніт 21 березня 2018 13:38 584 0

Депутати Кременчука планують звернутися до до голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лапи Володимира.

Про це проект рішення направляється на сесію міської ради для подальшого голосування.

За тим, що повідомляється, через масове захворювання дітей у школі №6, які більшість називають отруєнням, але віце-мер Усанова це заперечує, було проведено дослідження. У ході розслідування не вдалося швидко відреагувати і вчасно направити експертів для збору аналізів.

Через це учасники розслідування під керівництвом Ольги Усанової вирішили, що винна Держспоживслужба. Тому вирішили звернутися від імені депутатів у Полтаву. 

У документі йдеться про таке:

"14-15 лютого 2018 року в місті Кременчуці Полтавської області стався випадок масового захворювання на гострі кишкові інфекції організованого дитячого населення, яке відвідувало Кременчуцький навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І ступеня – різнопрофільна гімназія» №6.

Перші термінові повідомлення про захворювання до відповідних установ, що здійснюють моніторинг інфекційної захворюваності, надійшли 15.02.2018, з 09 год. 30 хв. до 10 год. 45 хв. Того дня було госпіталізовано трьох дітей. Ще 10 дітей захворіли та звернулися за медичною допомогою амбулаторно.

Фахівцями Кременчуцького міськрайонного Управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області проведена позапланова перевірка вказаного закладу тільки 16.02.2018 у зв’язку з необхідністю отримання дозволу від обласного керівництва, що унеможливлює своєчасне і повноцінне проведення досліджень та епідеміологічних розслідувань.

Враховуючи дану ситуацію, вважаємо доцільним у таких випадках здійснювати будь-які перевірки в найкоротший термін, а саме в день отримання відповідної інформації.    

У зв’язку з вищенаведеним просимо Вас вжити відповідні розпорядчі заходи щодо можливості проведення перевірок міськрайонними управліннями без попереднього погодження з вищими структурними підрозділами, що допоможе оперативно реагувати на спалахи інфекцій та дасть можливість  попереджати розповсюдження захворювань".

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2651 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3111 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3553 0