Новини з 1996 року

Депутати закликали молодіжні організації конкурувати з Молодіжним парламентом за рахунок бюджету

Андрій Михайленко 18 грудня 2015 15:57 1338 0

Депутат від "Опозиційного блоку" Денис Терещенко вирішив "прикрутити" фінансові потоки Молодіжному парламенту (Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій), порушивши їх панівне становище на освоєння бюджетних коштів у царині роботи з кременчуцькою молоддю.

З цією метою пан Терещенко в статусі голови депутатської комісії міськради з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, розгляду питань, пов'язаних з АТО, охорони здоров'я, материнства та дитинства сьогодні публічно звернувся до молодіжних організацій, щоб ті надали свої пропозиції щодо роботи з кременчуцькою молоддю.

Пропозиції ж пропонується втілювати за рахунок коштів міста протягом 2016-2020 років у рамках бюджетної Комплексної програми "Молодь Кременчука", яка має бути затверджена депутатами міської ради на пленарному засіданні міської ради, що відбудеться 22 грудня.

Така пропозиція депутата була сприйнята на ура присутніми на комісії представниками громадської організації "Європейський клуб" (клуб "Простір Ідей"), котрі впроваджують у Кременчуці різномантіні соціальні проекти, які є альтернативою діяльності Молодіжного парламенту. Про недолугість намірів влади по роботі з молоддю вже висловлювала свою думку представник цієї організації Альона Глазкова. 

"Як на молоді Кременчука розпиляти бабла. 18+", - так нещодавно охарактеризувала програму "Молодь Кременчука" пані Глазкова. 

Найбільше критики по представленому проекту програми дісталось від депутата міської ради від партії "Самопоміч" Ганни Павленко. 

"Складається враження, що програма розроблена не для патріотичного, наприклад, виховання... а чисто для якоїсь показухи",  - зазначила вона на комісії. 

"Ніде ні слова не сказано про ситуацію, яка зараз у нашій країні", - сказала Павленко і додала, що про АТО та про героїзм наших воїнів взагалі не згадується.

"За цією програмою дуже старались виховувати помічників депутата. В першу чергу - депутата Шаповалова", - було вказано інше зауваження. 

"У мене склалося враження, що на цій програмі хтось відмиває кошти".

Окрім того, найбільше запитань у Павленко та інших депутатів виникало стосовно великих сум для оплати оренди звукопідсилюючої апаратури, канцтоварів та ремонту приміщення по вулиці Шевченка, 19/3, де знаходиться офіс Молодіжного парламенту. 

 

Депутат міськради Ганна Павленко (справа) нещадно критикує проект програми "Молодь Кременчука"

 

Чи відгукнуться на сьогоднішню депутатську пропозицію представники відомої проукраїнської молодіжної організації "Пласт", осередок якої вже з'явився в Кременчуці, ще невідомо.

Нижче Вашій увазі пропонуємо наявний у розпорядженні редакції відеозапис із засідання депутатської комісії, яка проходила сьогодні.

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаСесія міської радиЕкономіка КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 644 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 840 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1200 0