Новини з 1996 року

Депутати, які не підтримали відставку Ботвини, тепер відповідатимуть за обстановку в місті

Валерія Макряшина 09 серпня 2018 14:01 825 0

Громадські активісти просять депутатів ще раз звернути свою увагу на злочини, кількість яких останнім часом у місті на спад чомусь не йде.

Зокрема, вони нарікають на погану роботу начальника Кременчуцького відділення поліції ГУ НП в Полтавській області Віталія Ботвини, який майже за рік перебування в Кременчуці не зробив нічого, аби ситуація змінилася. З відповідними заявами вони виступили сьогодні на пленарному засіданні Кременчуцької міскради.

"Судячи з реакції депутатів, що їм не цікаво те, що відбувається з активістами на вулицях міста, маю на увазі напади", сказав активіст Олег Філіпас.

Він звернувся до кременчужан з повідомленням, що сьогодні ті депутати, які не проголосували за резолюцію про відставку Віталія Ботвини з посади начальника Кременчуцького відділення поліції, беруть на себе відповідальність за те, що відбуватиметься в правоохоронній системі від сьогодні. Варто зазначити, що депутати були в досить доброму гуморі, тому таку заяву вони сприйняли сміхом. 

Далі до мікрофона вийшов ще один громадський діяч Микола Кравченко з аналогічною заявою:

"Переді мною наразі лежить проект рішення стосовно міського відділу поліції. У зв'язку зі зростанням злочинів проти життя та здоров'я громадян міста очільнику поліції пропонують -  посилити роботу, покращити роботу, здійснювати, подовжувати, потовщувати й так далі, й так далі - совкова традиція..." - зазначив Кравченко.

Потім він коротко нагадав депутатам та всім присутнім про те, що наразі відбувається з точки зору криміногенної ситуації в місті. А відбувається те, що майже на 850 тисяч гривень збагатилися телефонні шахраї на гаманцях кременчужан. 

Поліцію Кременчука підозрюють у кришуванні банди шахраїв, яких вони відпустили ніби за гроші

У Кременчуці громадяни власноруч затримали кур'єра шахраїв, який прийшов по гроші

Шахраї атакують: аферисти розвели жінку на кругленьку суму

Попри запевнення Ботвини, що все пішло на спад, це неправда - шахрайство по телефону продовжується, - зазначають активісти. Нагадали депутатам і про "заморожені" кримінальні справи щодо побиття кременчужан. 

Кременчужанка, сина якої жорстоко побили, бореться за справедливість. Слідчі хочуть "зам'яти" справу

Також Кравченко зачитав заяву від представників ветеранських ГО Кременчука: 

"Ми, представники ветеранських громадських організації міста Кременчука, за підсумками спільного засідання активістів та ГО звертаємося до депутатів Кременчуцької міської ради з проханням надати незадовільну оцінку роботі міського відділення поліції та патрульної поліції м. Кременчука, а саме начальнику міського відділу поліції Ботвині й начальнику патрульної поліції Деркачу", - йдеться в документі. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись