Новини з 1996 року

Депутати просять мера заборонити рекламу російською мовою, особливо у комунальному транспорті

Валерія Макряшина 12 жовтня 2017 11:08 637 0

Сьогодні, 12 жовтня, на пленарному засіданні сесії міської ради було розглянуто депутатський запит на ім'я міського голови, який озвучив депутат Сергій Костромінов: 

"Справа в тому, що в комунальному транспорті нашого міста розміщені реклама та оголошення російською мовоою. Це є порушенням Закону України "Про державну мову".

Костромінов вимагає негайно надати доручення керівнику КТУ прибрати з комунального транспорту рекламу російською мовою й у подальшому не допускати таких порушень.

"Більше того, по всьому місту розміщена дуже велика кількість білбордів, рекламних вивісок та щитів, надрукованих також російською мовою. Вимагаю також усунути ці порушення Закону України", - наголосив депутат.

З метою недопущення в подальшому таких порушень Сергій Костромінов запропонував Малецькому зібрати усіх керівників рекламних агентств та заборонити їм у подальшому розміщувати на рекламних плакатах та щитах текстів російською мовою. 

Малецький підтримав депутата: 

"Так, є Закон про рекламу, Закон про мови. В принципі там є деякі механізми, які, на жаль, рекламниками не використовуються..."

Запит Костромінова було підтримано 23 голосами.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись