Новини з 1996 року

Депутати повертають гарячу воду, але не всім. Щодо Молодіжного, центру… – це питання мера Малецького

Олександр Курилов 14 червня 2021 15:40 959 0

Депутати Кременчуцької міської ради на своїй черговій сесії проголосують за відновлення в нашому місті гарячого водопостачання.

Але відновлення цієї послуги стосуватиметься не більш ніж 20 відсотків жителів. Решта 80 % грітимуть воду у відрах, бойлерах, тазиках і чайниках.

А про те, що врешті-решт хоч у когось послуга гарячого водопостачання буде відновлена, говориться в проекті рішення чергової сесії Кременчуцької міськради, яка відбудеться ще цього місяця.

Планується, що депутати міськради на своїй сесії висловляться за те, аби КП «Теплоенерго» уклало трирічний договір на купівлю природного газу за фіксованою ціною.

Трирічний договір буде укладено на суму 70,4 мільйона гривень і для такого потрібна згода депутатів Кременчуцької міськради.

Після цього – починається свято гарячої води.

В підсумку ж рішення, яке буде прийнято, дає таке: жителі Молодіжного, центру, нагірної частини зможуть поїхати до знайомих на Першому, Третьому Занасипу, аби скупатися, бо гріти воду вже несила.

Й зрозуміло, що наступним постає питання – як довго тепер відновлюватимуть гаряче водопостачання на Кременчуцькій ТЕЦ, якій газовики припинили постачання газу.

А тут найкраще знають відповідь тільки дві людини - представники партії «За майбутнє» - мер Кременчука Малецький та його начальник нардеп Шаповалов.

І вони не тільки знають, коли з'явиться гаряча вода в найбільших мікрорайонах міста, але й можуть цю справу пришвидшити, бо знаходяться найближче до українського енергетичного олігарха Коломойського.

От тільки коли це станеться?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 131 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 568 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1041 0