Новини з 1996 року

Депутати міськради воюють з КП «Кременчук Інвест»

Олександр Курилов 30 вересня 2015 10:32 797 0

Депутати міської ради, які розпочали свою сесію, але порядок дня ще обговорюють, воюють за питання управляючої компанії для інвестиційного парку. Причина – вибір міськвиконкому з обрання керуючої компанії, на думку депутатів, є неправильним.

Тож виступили депутати міськради Олександр Роженко й Юрій Гриценко, які розкритикували діяльність міськвиконкому у справі залучення інвестицій та комунальне підприємство «Кременчук Інвест»

«У Коростені, місті, де створено Індустріальний парк,  немає підприємства «Кременчук Інвест», але  лише управляюча компанія й міськвиконком.

У нас різне розуміння Індустріальних парків взагалі. В Європі є один підхід, як у Коростені  – колишній аеродром, тобто майданчики з заведеною інфраструктурою (дорогами і всім іншим). У нас – чисте поле», - зазначив Юрій Гриценко.

Натомість депутат міськради Дмитро Кравченко переконував своїх колег у тому, що вони нічим не ризикують, передаючи ділянку у 168 гектарів…

Результат голосування – питання в порядок денний не включено й відповідно  знімається з обговорення. Які наслідки будуть у такій відмові - чиновники поки що не уточнювали.

 

 

 

Теги: КременчукінвестЕкономіка КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 467 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 749 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 927 0