Новини з 1996 року

Депутати міськради пішли на шостий кредит. 93 мільйона на автобуси для КАТП 1628 – є, але водіїв немає

Олександр Курилов 09 серпня 2018 18:53 604 0

Депутати міської ради візьмуть шостий кредит. Цього разу сума запозичень складе 93 мільйони гривень, які планується витратити на купівлю автобусів, що будуть у власності КАТП 1628 – підприємства, яке займається вивезенням сміття.

Насправді кредитні автобуси планується далі передати тролейбусному управлінню, завдяки чому мер Малецький планує покращити якість перевезень у місті.

За дебатами, які пролунали, питань декілька. Перше й головне – шостий кредит на бюджет - це вже дуже багато й щороку на всі виплати місто відтепер витрачатиме щонайменше 80 мільйонів гривень.

Ще з аргументів проти – в місті немає вивченого пасажиропотоку й ніхто не може сказати, що сьогодні з пасажирами.

Втім рішення прийнято, й за таку купівлю виступили 27 депутатів міськради.

Щодо питань, які виникнуть, то вони такі. Головна проблема в місті сьогодні – це кадри. У випадку водіїв – вільних таких немає, однак є масова втеча за кордон, у Польщу, де зарплата складає тисячу доларів США на місяць. Тож автобуси, звісно, мер Малецький купить, але хто на них працюватиме – Бог знає.

Та, здається, рішення в цій проблемі є й тут у нас є власні кадри. Тож можна посадити за кермо дівчат, встановити їм зарплату на тисячу гривень більше, ніж зарплата продавщиці, й нехай працюють.

Останнє, про що слід додати, – попереду буде ще один, уже сьомий кредит, який депутати повинні взяти для будівництва нової котельні в мікрорайоні Раківка. Цього разу на мешканців міста повісять черговий кредит - ще 250 мільйонів гривень.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись