Новини з 1996 року

Депутати міськради підтримають на черговій сесії військовополоненого моряка Богдана Головаша

Олександр Курилов 04 грудня 2018 12:15 308 0

Депутати Кременчуцької міської ради на своїй черговій сесії 12 грудня приймуть спеціальне рішення про підтримку жителя нашого міста, старшого матроса артилерійського катера «Бердянськ» Богдана Головаша, якого 25 листопада було захоплено в полон російськими агресорами разом з іншими моряками України в акваторії Чорного моря.

Мова йтиме про прийняття спеціальної заяви депутатів міськради про підтримку нашого земляка й затвердження рішення про матеріальну допомогу Богдану Головашу та його родині з  міського бюджету.

З такою пропозицією до міського голови Кременчука – допомогти Богдану й  показати, що кременчужани своїх жителів не забувають, звернулися громадяни нашого міста.

Причина звернення до мера Малецького – повідомлення в ЗМІ про масову допомогу полоненим морякам від українців-жителів Криму й зрозуміло, що в такій ситуації кременчужани не можуть стояти осторонь і спостерігати за тим, що відбувається.

Відповідь міського голови – таке рішення про підтримку моряка Богдана Головаша буде прийнято, однак чи піде мова про встановлення спеціальної стипендії або одноразову виплату, вирішуватимуть мер міста та його заступники.

Фото - із сайту "Обозреватель"

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись