Новини з 1996 року

Депутати міськради крадуть воду з «Кременчукводоканалу». Чому за такі крадіжки слід нагороджувати

Олександр Курилов 16 грудня 2016 12:07 994 0

Депутати Кременчуцької міської ради крадуть питну воду у «Кременчукводоканалу». Зміст крадіжок – воду використовують під час виробництва бетону.

Однак скільки саме води вкрадено – невідомо і які збитки нанесено – не уточнюється. Але…

Між іншим, у таких крадіжках є свій позитив для всіх мешканців нашого міста.

Через кременчуцьких крадіїв води й «дуже ефективний та господарський» «Кременчукводоканал» уже НКРЕП (Нацкомісія з питань регулювання тарифів та електроенергії) у столиці  категорично не погоджується підвищити для населення нашого міста вартість тарифів на водопостачання.

Про те, що у місті виносять усе, на апаратній нараді у міськвиконкомі розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький.

За його словами, саме через таку ситуацію некомпенсовані втрати питної води на комунальному підприємстві «Кременчукводоканал», коли питна вода у трубах начебто є, але де вона зникає – не знає ніхто, досягає 43 відсотків. Тобто 43 відсотки питної води зникає у місті безслідно.

Про що слід додати – міський голова не назвав прізвище колишнього депутата міськради, який краде воду і якого за це слід нагородити, бо користь від такого для всіх - велика.

Однак з оприлюдненого можна зрозуміти, де це відбувається. Й мова тут про селище Лашки.

За тим, що розповів міський голова Малецький, –  Національна комісія з питань державного регулювання тарифів та теплоенергетики вимагає від нього, мера нашого міста, скоротити ці витрати до мінімуму.

А от про що міський голова Кременчука не розповів на апаратній нараді своїм підлеглим - чому раптом ця тема постала на порядок денний.

Відповідь же з цього приводу дуже проста – міський   голова Кременчука Віталій Малецький, вочевидь, власною персоною особисто  їздив до столиці в НКРЕП з проханням підвищити тарифи для мешканців на питну воду.

Але, судячи з оголошених втрат питної води в мережах «Кременчукводоканалу» й озвучені 43 відсотки, у столиці, нашому меру з його проханням вдарити тарифами по мешканцях дали «от ворот поворот».

Умова ж, вочевидь, така – спочатку на КП «Кременчукводоканал» наведуть порядок, а далі буде тема тарифів для кременчужан.

А вже знаючи наших чиновників і те, що нині відбувається у кременчуцьких водопостачальників, можна зітхнути спокійно.

В усякому випадку, протягом найближчого року підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, яке ініціює міський голова Кременчука Віталій Малецький, нам, мешканцям міста, не загрожує.

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1104 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1553 0